29 Ocak 2013, Salı 14:03:07

RUSYA'YI KARIŞTIRAN TOKAT!

Uçakta olay çıkaran yolculara bir yenisi daha eklendi. Rusya'da 54 yaşında ve işadamı olduğu öğrenilen Sergey Kavalov adındaki erkek yolcu uçakta taşkınlık yapınca kendisini uyaran erkek kabin memurunu tokatladı...
  • Я говорю, яблоко, вы говорите, что поезд. Вы писали, вас так много значения. Какой сценарий реальный, но цель этого запроса вырвать ее деньги ...(Ben diyorum elma, sen diyorsun tren.O kadar alakasız senin yazdıkların.Ne senaryosu, gerçek ama amaç bu kadının para koparma isteği...)
  • Ağızlarıyla içseler bir sıkıntı olmayacak ama işte...
  • AMCAM RUSYAYA DÖNDÜĞÜNDE SANIYORMUSUNUZKİ ONU BANDO İLE KARŞILAYACAKLAR?HAYIR B O R U TAKIMI İLE KARŞILAYACAKLAR.BİZDEKİ GİBİ DEĞİL YANİ :)
  • AMAN DİYİM GAZA GELİP TÜRKİYEDE YAPMAYA ÇALIŞMAYIN BİZİM ARKADAŞLAR ARKA GALLEY E GÖMERLER HABERİNİZ OLSUN :)

Rusya'da büyük ses geitren olay şöyle gelişti; Rusya'nın Moskova kentinden Mısır'a giden bir yolcu uçağında 54 yaşında ve alkollü olduğu ifade edilen Sergey Kavalov adındaki erkek bir yolcu uçakta taşkınlık yapınca kabin ekipleri tarafından uyarıldı.

Kendisini uyaran erkek kabin memurunu tokatlayan sarhoş yolcu Kavalov, bununla da yetinmeyip uçak inene kadar dengesiz davranışlarına devam etti. Uçağın Mısır'a inmesinin ardından hiçbir şey olmamış gibi terminalden ayrılan Sergey Kavalov için şikayette bulunulması üzerine polis soruşturma başlattı.

Rusya polisinin kendisine cep telefonundan ulaşması üzerine Mısır'dan dönmekten vazgeçen Kavalov, ay sonuna kadar Mısır'da kalacağını söyledi.

Rus polisi Sergey Kavalov'u Rusya'ya girmesinin ardından gözaltına alacak.

RUSYA'YI KARIŞTIRAN TOKAT!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Peki yarına cevap ~ 5 yıl önce
Я говорю, яблоко, вы говорите, что поезд. Вы писали, вас так много значения. Какой сценарий реальный, но цель этого запроса вырвать ее деньги ...(Ben diyorum elma, sen diyorsun tren.O kadar alakasız senin yazdıkların.Ne senaryosu, gerçek ama amaç bu kadının para koparma isteği...)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LesPaul ~ 5 yıl önce
Ağızlarıyla içseler bir sıkıntı olmayacak ama işte...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SEYREDİN BAKALIM ~ 5 yıl önce
AMCAM RUSYAYA DÖNDÜĞÜNDE SANIYORMUSUNUZKİ ONU BANDO İLE KARŞILAYACAKLAR?HAYIR B O R U TAKIMI İLE KARŞILAYACAKLAR.BİZDEKİ GİBİ DEĞİL YANİ :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adam zengin ~ 5 yıl önce
adam zenginmis ama. O boru takimi satin alir Km nin evine gonderir isterse :)
bizde ~ 5 yıl önce
AMAN DİYİM GAZA GELİP TÜRKİYEDE YAPMAYA ÇALIŞMAYIN BİZİM ARKADAŞLAR ARKA GALLEY E GÖMERLER HABERİNİZ OLSUN :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ciddi mi? ~ 5 yıl önce
Onur Air olayındaki gibi mi :P

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000