11 Kasım 2015, Çarşamba 19:23:17

Rusya'dan yeni uçak hamlesi; piste ihtiyaç duymayacak

Rusya, iniş ve kalkışlarda piste gereksinim duymayan uçak üretiyor.
  • B52. Cok guzel. Yazmissin fakat. Bir noktada. Sacmalamissin. Arapcaya dil uzatma. Cunku. Biz bir balcik camurdan ve. Bir damla sudan yaratan. Yuce. Mevlamiz. Soyle. Emir ediyor. Ey muhammet biz kurani. Arapca gonderdik ki kolayca. Ogrenesiniz Diyor . Buna dikkat edin lutfen .
  • Ruslar, Japonlar ve Çinliler işi götürüyor. Biz hala o kadar ülke bir araya geldik, o kadar zaman içerisinde ne A-400m'i ne de F-35'i adam edebildik. N'oluyo bu batı blokunda böyle?
  • Bu millet hala Viyana önleri rezaletlerinin ve lale devirlerinin bedellerini ödemektedir.
  • Hahahah siz gelişmiş ülkelerle türkiye yi mi kıyaslıyorsunuz?

İlyuşin Havacılık Kompleksi Başkan Yardımcısı Sergey Velmojkin, Rusya'da geliştirilen Il-106 askeri kargo uçağının pist kullanmadan iniş ve kalkış yapabileceğini ifade etti.

Rossiya 24 televizyonuna konuşan Velmojkin, uçağın çok büyük olacağını ve 80-100 ton ağırlığa sahip olacağını belirtti. Velmojkin, "Uçağı özel kılan nokta ise pist dışında herhangi bir araziye iniş yapabilme kabiliyeti" ifadelerini kullandı.

2017'DE TAMAMLANMASI BEKLENİYOR
Velmojkin, yüzde 100 Rus üretimi olacak uçağın yabancı muadillerinden daha güvenli olacağını vurguladı. İl-106 uçağı, henüz proje çizim aşamasında ve projenin 2017 yılında tamamlanması bekleniyor.

Rusya'dan yeni uçak hamlesi; piste ihtiyaç duymayacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Hawaii ~ 3 yıl önce
B52. Cok guzel. Yazmissin fakat. Bir noktada. Sacmalamissin. Arapcaya dil uzatma. Cunku. Biz bir balcik camurdan ve. Bir damla sudan yaratan. Yuce. Mevlamiz. Soyle. Emir ediyor. Ey muhammet biz kurani. Arapca gonderdik ki kolayca. Ogrenesiniz Diyor . Buna dikkat edin lutfen .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B-52 ~ 3 yıl önce
" Hawaii " Aklın bayağı bir " havai ". Sen önce Türkçe yazmasını öğren, sonra bana cevap ( ! ) yaz. Ayrıca Kur'an tabii ki Arapça inecekti. Arap yarımadasında herhalde İngilizce konuşulmuyordu, değil mi tosunum? Bu gerçeği bile bilmiyorsun.
Volvo ~ 3 yıl önce
Ruslar, Japonlar ve Çinliler işi götürüyor. Biz hala o kadar ülke bir araya geldik, o kadar zaman içerisinde ne A-400m'i ne de F-35'i adam edebildik. N'oluyo bu batı blokunda böyle?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Realist ~ 3 yıl önce
Bu millet hala Viyana önleri rezaletlerinin ve lale devirlerinin bedellerini ödemektedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayfon uygulaması ~ 3 yıl önce
Hahahah siz gelişmiş ülkelerle türkiye yi mi kıyaslıyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000