17 Kasım 2013, Pazar 18:52:17

RUSYA'DA YOLCU UÇAĞI DÜŞTÜ

Rusya'da yolcu uçağı düştü, ilk belirlemelere göre 50 kişi hayatını kaybetti...
  • TV de izlediğimiz görüntüde kafa üstü çakıldı deniyordu. Buradaki resimlerde motorlar , burun hepsi yerinde !! sanırım bu görüntüler bu uçağa ait değil.
  • Ucaktan korkmak dogal bir olaydir. Ucmak sonucta insana ters bir olay. Ancak ucak dustu bunun icin ucaktan korkuyorum demek mantikli degil. Her gun o larca kaza oluyor diye arabaya binmiyor muyuz? Her an gokyuzunde binlerce ucak var senede bir kac tane dustu diye ucaga binmeyecek miyiz? Hem sonucta bu da ecel depremde olmezsiniz evden disari firlarsiniz araba carpar olursunuz. Olumden kacis yok.onemli olan biz gerekli onlemleri alip ihmalden dolayi kendi hatamizdan olmeyelim...
  • Render sorunu da olabilir.
  • Yorumlari okuyorumda NTSB agent'lar goreve baslamis. Fdr ve cvr incelenmeden sadece hava sartlari hakkinda yorum yapabiliriz digerleri az biraz sallama oluyor :)

Rusya Acil Durumlar Bakanlığından yapılan açıklamada, Tataristan Havayollarına ait, Moskova-Kazan seferini yapan Boeing-737 tipi yolcu uçağının Kazan Havaalanı'na inişi sırasında düştüğü belirtildi.

Açıklamada. uçaktaki 6'sı mürettebat 50 kişinin öldüğü kaydedildi.

- YERE ÇARPARAK ALEV ALDI -

Rus devlet haber ajanslarının bildirdiğine göre, Tataristan Havayollarına ait U-363 nolu Moskova-Kazan seferini yapan Boeing-737 tipi uçak, yerel saat ile 19.25'te Kazan Havalimanı'na iniş yaptığı sırada ani irtifa kaybetmesi sonucu yere çarparak alev aldı.

Moskova'nın Domodedovo Havaalanı'ndan kalkan uçağın Kazan Havalimanı'na iki denemede iniş yapamadığı, üçüncü denemede kazanın meydana geldiği kaydedildi.
Uçağın pilot hatası ya da teknik arıza nedeniyle düştüğü sanılıyor.

Olay yerinde arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

İŞTE YOLCU LİSTESİSON UÇUŞU

RUSYA'DA YOLCU UÇAĞI DÜŞTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Resim ~ 5 yıl önce
TV de izlediğimiz görüntüde kafa üstü çakıldı deniyordu. Buradaki resimlerde motorlar , burun hepsi yerinde !! sanırım bu görüntüler bu uçağa ait değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gecmis olsun ~ 5 yıl önce
Ucaktan korkmak dogal bir olaydir. Ucmak sonucta insana ters bir olay. Ancak ucak dustu bunun icin ucaktan korkuyorum demek mantikli degil. Her gun o larca kaza oluyor diye arabaya binmiyor muyuz? Her an gokyuzunde binlerce ucak var senede bir kac tane dustu diye ucaga binmeyecek miyiz? Hem sonucta bu da ecel depremde olmezsiniz evden disari firlarsiniz araba carpar olursunuz. Olumden kacis yok.onemli olan biz gerekli onlemleri alip ihmalden dolayi kendi hatamizdan olmeyelim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Render sorunu da olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mehmet ~ 5 yıl önce
Yorumlari okuyorumda NTSB agent'lar goreve baslamis. Fdr ve cvr incelenmeden sadece hava sartlari hakkinda yorum yapabiliriz digerleri az biraz sallama oluyor :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000