11 Şubat 2018, Pazar 17:02:37

Rusya'da düşen uçağın enkazına ulaşıldı

Rusya'da düşen Saratov Havayolları uçağının enkazına ulaşıldı. Uçakta iki cesedin çıkarıldığı ve kurtulan olmadığı belirtiliyor.
  • Boş boş yorum yazıp insaların kafasını karıştırmayın!!!Sana inat hergün uçağa bineceğim.Trene ve gemiyede aynı şekilde..
  • Arkadaşlar, öncelikle tüm havacılık camiasına geçmiş olsun. An 148 Antonov firmasının en yeni uçağı ve Ukrayna ile Rusiya ilişkileri kesildikten sonra yapımı tamamen Rusiya'ya aitdir. Yolcu taşımacılığına en fazla 10 yıldır başlanmıştır. Herkese emniyetli uçuşlar dilerim.
  • Rus kaynaklarinda kalktiktan sonra helikopterle carpistigi yaziyor
  • Nazarla karışık quantum, blogumda aylar önce yazmıştım. Bunlar daha başlangıç, mümkünse 3-4 hafta uçak, tren, gemiye binmekten kaçının! Pencere, su, doğalgaz açık evden çıkmayın. Kapıyı çekin ama kitlemeyi unutmayın. Kötü 3 hafta, güneş tutulmasının kime faydası oldu ki? Depremleri unutmayalım tabi!

Rusya'nın başkenti Moskova'daki Domodedovo Havalimanı'ndan kalkış yaptıktan kısa bir süre sonra düşen Antonov An-148 tipi uçak ve 71 kişinin hayatını kaybettiği açıklanan kazada enkazın bulunduğu bildirildi.

Saratov Airlines'e ait yolcu uçağının düşmesinin hemen ardından başlatılan çalışmalarda enkazın bulunduğu bölgeye ulaşıldı. İçerisinde 65 yolcu ve 6 mürettebat bulunan uçakta iki cesede ulaşıldığı ve kurtulan olmadığı kaydediliyor.

Kazanın nedenine ilişkin henüz bir tahmin yürütemeyen yetkililer; 'Çalışmalarımız sürüyor. İlk amacımız cansız bedenleri bulunduğu yerde alabilmek' dedi.

Rusya'da düşen uçağın enkazına ulaşıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

kolpaçino LERZAN ~ 6 ay önce
Boş boş yorum yazıp insaların kafasını karıştırmayın!!!Sana inat hergün uçağa bineceğim.Trene ve gemiyede aynı şekilde..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
An148 ~ 6 ay önce
Arkadaşlar, öncelikle tüm havacılık camiasına geçmiş olsun. An 148 Antonov firmasının en yeni uçağı ve Ukrayna ile Rusiya ilişkileri kesildikten sonra yapımı tamamen Rusiya'ya aitdir. Yolcu taşımacılığına en fazla 10 yıldır başlanmıştır. Herkese emniyetli uçuşlar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
b727 ~ 6 ay önce
uçak 8 yaşında doğal olarak Ukrayna üretimi
Emre ~ 6 ay önce
Rus kaynaklarinda kalktiktan sonra helikopterle carpistigi yaziyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lerzan ~ 6 ay önce
Nazarla karışık quantum, blogumda aylar önce yazmıştım. Bunlar daha başlangıç, mümkünse 3-4 hafta uçak, tren, gemiye binmekten kaçının! Pencere, su, doğalgaz açık evden çıkmayın. Kapıyı çekin ama kitlemeyi unutmayın. Kötü 3 hafta, güneş tutulmasının kime faydası oldu ki? Depremleri unutmayalım tabi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hmmmm ~ 6 ay önce
Yatmadan önce de dişlerimizi fırçalayalım mı?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000