26 Ekim 2010, Salı 12:06:01

RUSLAR DA GÜRÜLTÜLÜ UÇAK İSTEMİYOR!

Moskova Vnukova havalimanı ses standardına uymayan aşırı gürültülü uçakların inişine kapanıyor. Rus yapımı Tu-134, Tu-154B ve Il-86 model uçaklar da Mart 2011’den itibaren başlayacak uygulama kapsamında Vnukova havalimanına inişleri yasaklanacak.
  • Araba sektöründe ŞAHİN neyse uçak sektöründede Rus yapımı TU-134 ve TU-154B odur :) kalitesini siz hesaplayın...
  • isterse zepplin ile gelsinler,ama yeter ki turist gelsin..
  • Sana katılmamak elde değil. Ama sadece (2) nolu maddede. Gerisine maalesef katılamıyorum. Bu arada madalya takmak Rus adetidir. Hiç gittin mi bilmiyorum Rusya ve eski CCCP ülkelerine; ceketi madalyadan görünmeyen orta ve üstü yaşlı adam ve kadınlarla doludur sokaklar. Türk pilot Rus uçağını havada tutabildiği ve Rus' lara "Aha !! Bu uçuyomuş la" dedirtebildiği için almıştır o madalyayı. :)))))))))
  • vekili degil kendisi yazmis gibime geldi benim? :)) kucuk bölgesel ucaklarda iyi olabilirler ancak gunumuz pazarinda karlilik acisindan parlak degiller :)) bu arada moscow lions rumuzuyla yazan arkadas baskan falan degildir lionstan bu kadar sig adam cikmaz :)))

Vedomosti gazetesine açıklamada bulunan Vnukova havalimanı genel müdür yardımcısı Vitali Vantsev, “Vnukova şehir merkezine yakın. Gürültü standardına dikkat etmemiz gerekiyor” dedi.

Yeni uygulamanın havalimanının ekonomik açıdan karlılığını etkilemeyeciğini vurgulayan yetkili, Rusya havayolu taşımacılığının da modernize edildiğini, eski modellerin yüzde 10-15’lik bir orana sahip olduğunu açıkladı.

Rusya’nın en büyük hava limanlarından biri olan Moskova Vnukova havalimanına yılda 130 bin uçak iniyor ve 8 milyon yolcuya hizmet veriliyor.

 

RUSLAR DA GÜRÜLTÜLÜ UÇAK İSTEMİYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Araba sektöründe ŞAHİN neyse uçak sektöründede Rus yapımı TU-134 ve TU-154B odur :) kalitesini siz hesaplayın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
isterse zepplin ile gelsinler,ama yeter ki turist gelsin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sana katılmamak elde değil. Ama sadece (2) nolu maddede. Gerisine maalesef katılamıyorum. Bu arada madalya takmak Rus adetidir. Hiç gittin mi bilmiyorum Rusya ve eski CCCP ülkelerine; ceketi madalyadan görünmeyen orta ve üstü yaşlı adam ve kadınlarla doludur sokaklar. Türk pilot Rus uçağını havada tutabildiği ve Rus' lara "Aha !! Bu uçuyomuş la" dedirtebildiği için almıştır o madalyayı. :)))))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
vekili degil kendisi yazmis gibime geldi benim? :)) kucuk bölgesel ucaklarda iyi olabilirler ancak gunumuz pazarinda karlilik acisindan parlak degiller :)) bu arada moscow lions rumuzuyla yazan arkadas baskan falan degildir lionstan bu kadar sig adam cikmaz :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000