01 Mayıs 2015, Cuma 08:08:39

RUM KESİMİ'NDEN DİREKT UÇUŞ AÇIKLAMASI

Rum Dışişleri Bakanı, KKTC tanınmadan havaalanının faaliyete geçmesinin yollarının bulunduğunu ifade etti
  • Ercan zaten berbat bir havalimanı. Larnakayı ortak kullansınlar. Böylece taşyapı rezilliğinden kurtuluruz
  • Bir cocuk degil 15. Cocuk. Banyoda katedildi. Siz olayi nerdenbiliyorsunuz . Bana ogren diyorsun. Ben hem o felaketin izlerini gordum hemde emin kisiler o banyonun icinde. Olayin nasil. Zuhur ettigini anlatti. Her taraf. Kan revan icindeidi.
  • Sayin yorumcu biz o olayi en kisa zamanda gittik Ve. Banyonun her tarafi. Kanlar icinde. Duruyordu . Ben cesetleri gormedim. Ben lofkose Bes parmak daglarinda. Yedek subaydi. Takim komutaniydim butun olaylari hepsini gidip yerinde. Gorme sansimiz vardi . Ben bunlari iskenbey kubrada atmiyorum . O olaylar icerisinde yasiyan Biriyim o bolgede gorev yapan. Subay arkadasim. Tum olaylari anlatti Girnede albayin sehit edilmesi kontrola gittigimiz vakit. Tavanda duvarlarda. Her taraf kan icinde idi daha kanlar kurumamisti. Siz bunlari bilmiyorsunuz.
  • 1Yorumda bahsedilen rumlar cocugu banyoda kursuna dizdi. Yorum yapan kisi belli ki her duyduguna gordugune inaniyor. O kisiler cocuklar rumlar tarafindan katledilmediler. Arastir da bulursun gercegini ben soylemeycem sana.

Rum Dışişleri Bakanı, KKTC tanınmadan havaalanının faaliyete geçmesinin yollarının bulunduğunu ifade etti

Rum Dışişleri Bakanı Yoannis Kasulidis, KKTC’ye doğrudan uçuşların gerçekleştirilmesine imkân sağlayacak karşılıklı kabul edilebilir bir formülün bulunmasının mümkün olabileceğini açıkladı.

Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde yayınlanan Alithia gazetesinin haberinde, Rum Dışişleri Bakanı Yoannis Kasulidis’in Rum Devlet Televizyonu’nda (RİK) yayımlanan bir programa katılarak soruları yanıtladığını ve KKTC’ye doğrudan uçuşların gerçekleştirebilmesine imkan sağlayacak bir formülün bulunabileceğini söylediğini yazdı.

Habere göre Kasulidis, konuyla ilgili bazı formüller üzerinde çalışılmış olduğunu ve uluslararası hukuk çiğnenmeden ve KKTC tanınmadan havaalanının faaliyete geçmesinin yollarının bulunduğunu iddia etti.

KKTC’de cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanan Mustafa Akıncı’nın kapalı bölge Maraş paketinde doğrudan uçuşların da yer almasının sorun yaratıp yaratmayacağının sorulması üzerine Kasulidis, "Uluslararası yasallık sağlandığı sürece hiçbir şey imkansız değildir. Bunları görüşeceğiz" yanıtını verdi. (T24)

RUM KESİMİ'NDEN DİREKT UÇUŞ AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ercan zaten berbat bir havalimanı. Larnakayı ortak kullansınlar. Böylece taşyapı rezilliğinden kurtuluruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bir cocuk degil 15. Cocuk. Banyoda katedildi. Siz olayi nerdenbiliyorsunuz . Bana ogren diyorsun. Ben hem o felaketin izlerini gordum hemde emin kisiler o banyonun icinde. Olayin nasil. Zuhur ettigini anlatti. Her taraf. Kan revan icindeidi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sayin yorumcu biz o olayi en kisa zamanda gittik Ve. Banyonun her tarafi. Kanlar icinde. Duruyordu . Ben cesetleri gormedim. Ben lofkose Bes parmak daglarinda. Yedek subaydi. Takim komutaniydim butun olaylari hepsini gidip yerinde. Gorme sansimiz vardi . Ben bunlari iskenbey kubrada atmiyorum . O olaylar icerisinde yasiyan Biriyim o bolgede gorev yapan. Subay arkadasim. Tum olaylari anlatti Girnede albayin sehit edilmesi kontrola gittigimiz vakit. Tavanda duvarlarda. Her taraf kan icinde idi daha kanlar kurumamisti. Siz bunlari bilmiyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
1Yorumda bahsedilen rumlar cocugu banyoda kursuna dizdi. Yorum yapan kisi belli ki her duyduguna gordugune inaniyor. O kisiler cocuklar rumlar tarafindan katledilmediler. Arastir da bulursun gercegini ben soylemeycem sana.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000