06 Şubat 2012, Pazartesi 09:10:42

"RTE İSMİ İSABETLİ TEKLİF"

GTSO ve OTSO tarafından Giresun – Ordu Havaalanına Başbakan’ın isminin verilemsi önerisine Ak Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener’den destek geldi.
  • Ak parti milletvekili başka birşey söyliyebilirmi?Bu yazılanların haber olarak bir değeri var mı?Yazık günah,bugün oisim verilir ,yarın geri alınır...
  • INTERNATIONAL BLACKSEA AIRPORT.
  • JFK gibi ha yakışır...
  • İsim Ordu-Giresun Havaalanı. Boşa isim aramayın...
Şener, "Karadeniz'e sayısız projeler kazandıran sayın Başbakanımızın Türkiye'nin denize yapılacak olan ilk Havaalanına isminin verilmesi çok yakışır. Ordu ve Giresun'daki yirminin üzerindeki sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek havaalanı ismi konusunda sayın Başbakanımızın isminde fikir birliğine varmalarını mutlulukla öğrendim ve duygulandım” dedi.

Türkiye'nin önemli bir projesi olan Giresun-Ordu Havaalanı'nın ismi ile ilgili çeşitli görüşlerin daha önce ortaya atıldığını ancak en son gelen görüşlerin iki ilin ekonomisini temsil eden önemli sivil toplum kuruluşlarının olmasının önemsenmesi gerektiğini ifade eden Şener, şu görüşlere yer verdi; “Karadeniz'e sayısız projeler kazandıran sayın Başbakanımızın Türkiye'nin denize yapılacak olan ilk havaalanına isminin verilmesi çok yakışır. Herkes biliyor ki, Karadeniz sahil yolu, üniversiteler ve bunun yanı sıra bir çok projeler şu andaki AK Parti hükümetinin başındaki isim Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde gerçekleşmiştir. Bana göre bölge halkı sayın Başbakanımıza bir vefa borcu ile hareket etmeli. Zaten biz toplum olarak vefa borcunu ödemesini çok iyi biliyoruz. Bu Havaalanı'nın ismi konusunda da vefa duyulması lazım. Tabii ki, bu konuda ciddi bir adımı sivil toplum kuruluşları ilk olarak attı. Atılan adımı önemsenmeli ve önemseyeceğiz. Bizim içinde sayın Başbakanımızın isminin verilmesi çok hoş olur. Ancak en son kararı sayın Başbakanımızın vereceği de bilinmelidir. Biz bu konuda vefa borcu yoluyla fikir birliği ortaya atan sivil toplum kuruluşlarına ve bunlara önderlik eden başta Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin'e teşekkür ediyorum.”

Giresungazete

"RTE İSMİ İSABETLİ TEKLİF"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 6 yıl önce
Ak parti milletvekili başka birşey söyliyebilirmi?Bu yazılanların haber olarak bir değeri var mı?Yazık günah,bugün oisim verilir ,yarın geri alınır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
INTERNATIONAL BLACKSEA AIRPORT.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
JFK gibi ha yakışır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
İsim Ordu-Giresun Havaalanı. Boşa isim aramayın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000