27 Temmuz 2011, Çarşamba 17:52:53

RÖTARLARIN SEBEBİ NE?

Atatürk Havalimanı’nda dün akşamdan bu yana yaşanan kısa süreli gecikmelere Güney’den esen ve hızı 10 knot’a ulaşan rüzgarın neden olduğu belirtildi.
  • kesin kedi....
  • ehhh atc de esse biraz ya!!!...
  • Herhalde bundada bir hata var veya simulatorde olsa gerek
  • THY ARTIK BU İNADINDAN VAZGEÇİP BAZI UÇUŞLARINI SAW A KAYDIRMALI!! AHL DE AYNI ŞEKİLDE AÇ GÖZLÜLÜĞÜ BIRAKIP GÖRÜŞ BİLDİRİP BAZI UÇUŞLARIN SAW A KAYDIRILMASI GEREKTİĞİNİ KABUŞ ETMELİ!! RÜZGAR BAHANE İNATLAŞMA ŞAHANE!! AHL ARTIK KALDIRMIYOR KARDEŞİM, SAW GİBİ DÜNYA ÜNLÜSÜ BİR HAVALİMANIMIZI ATIL HALE GETİRMENİN KİMSENİN HAKKI YOK!! DEVLETİNDE BUNA EL ATMASI LAZIM!! OKADAR YATIRIM YAPTIRILDI BURAYA AMA MAALESEF NEDENSE THY NİN BURADAKİ VARLIĞINIDA İSTEMEDİLER!!! THY SAW A GEL, AHL DE RAHAT ETSİN VATANDAŞTA!!!
İstanbul ve çevresinde esen ve hızı zaman zaman 10 knot'ı bulan lodos uçak seferlerini etkilemeye devam ediyor...

Yaz döneminde günde bin kadar uçağın iniş ve kalkış yaptığı Atatürk Havalimanı’nda yaşanan yoğunluğa dün akşamdan bu yana rüzgar da etki etmeye başladı. Uçaklar bir saati bulan gecikmeler yaşadı.

Güney’den esen lodos apronda uçakların sıraya girmesine neden olurken, yetkililer park yeri konusunda yaşanan sıkıntının da uçakların kuyruğa girmesinde etkili olduğunu kaydetti.

©AirportHaber.com Özel
RÖTARLARIN SEBEBİ NE?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 7 yıl önce
kesin kedi....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ehhh atc de esse biraz ya!!!...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Herhalde bundada bir hata var veya simulatorde olsa gerek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY ARTIK BU İNADINDAN VAZGEÇİP BAZI UÇUŞLARINI SAW A KAYDIRMALI!! AHL DE AYNI ŞEKİLDE AÇ GÖZLÜLÜĞÜ BIRAKIP GÖRÜŞ BİLDİRİP BAZI UÇUŞLARIN SAW A KAYDIRILMASI GEREKTİĞİNİ KABUŞ ETMELİ!! RÜZGAR BAHANE İNATLAŞMA ŞAHANE!! AHL ARTIK KALDIRMIYOR KARDEŞİM, SAW GİBİ DÜNYA ÜNLÜSÜ BİR HAVALİMANIMIZI ATIL HALE GETİRMENİN KİMSENİN HAKKI YOK!! DEVLETİNDE BUNA EL ATMASI LAZIM!! OKADAR YATIRIM YAPTIRILDI BURAYA AMA MAALESEF NEDENSE THY NİN BURADAKİ VARLIĞINIDA İSTEMEDİLER!!! THY SAW A GEL, AHL DE RAHAT ETSİN VATANDAŞTA!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000