27 Ekim 2017, Cuma 17:36:34

Rötara sinirlenen çift polislerle kavga etti

Çin'de uçuşa geç kalan görevlileri uyaran Çinli bir yolcuyu polisler döverek yaka paça sürükledi, eşiyle birlikte uçaktan dışarı çıkardılar. O anlar ise başka bir yolcu tarafından böyle kaydedildi.
  • Problem ne olursa olsun şikayetini yazı olarak iletirsin uçak içinde eline koluna sahip çıkıcaksın ister yolcu ister görevli kimse kimseye dokunamaz paketler götürürler müdahale sert olmuş ama diğer insanlarında devam uçuşları var kimseyi geciktiremezsiniz .
  • Cinde insanlar cok sert davraniyo aslinda hic gerek yok.
  • Havayolu hizmetinde müşteri benim gözümde her zaman haksızdır. Uçak neden bilerek rötar yapsın ? Yüzde kaçtır ekinin geç gelmesi ? Yada uçağın arızalanması ? AHL'de rötarın sebeni firmamı hostesler mi ? Pegasus onur hariç , içecek yemekli hizmetli uçaklarda o kadar lanet müşteriler var ki artık lanet okunsa azdır. Polisin tavrı çok doğru.
  • Bence bu cift cinliler bu ucagi begenmediler A318 ile gitmek istediker sıkısa sıkısa

Çin'de uçak seyahati yapacak bir çift, uçuş ekibinin uçağa geç gelmesi ve rötar yaşanması nedeniyle sinirlendi. Kabin ekibini uyaran yolcuya polisler müdahale etti.

Olayın bugün Çin'deki bir havalimanda yaşandığı belirtilirken uçuşa dair bilgi paylaşılmadı.

Polislerin çifti kelepçeleyerek uçaktan indirdiği anlar kameralara yansıdı. 

İşte o görüntüler;

Rötara sinirlenen çift polislerle kavga etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

ohh cok iyi oldu ~ 9 ay önce
Problem ne olursa olsun şikayetini yazı olarak iletirsin uçak içinde eline koluna sahip çıkıcaksın ister yolcu ister görevli kimse kimseye dokunamaz paketler götürürler müdahale sert olmuş ama diğer insanlarında devam uçuşları var kimseyi geciktiremezsiniz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 9 ay önce
Cinde insanlar cok sert davraniyo aslinda hic gerek yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Müşteri ~ 9 ay önce
Havayolu hizmetinde müşteri benim gözümde her zaman haksızdır. Uçak neden bilerek rötar yapsın ? Yüzde kaçtır ekinin geç gelmesi ? Yada uçağın arızalanması ? AHL'de rötarın sebeni firmamı hostesler mi ? Pegasus onur hariç , içecek yemekli hizmetli uçaklarda o kadar lanet müşteriler var ki artık lanet okunsa azdır. Polisin tavrı çok doğru.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bence ~ 9 ay önce
Bence bu cift cinliler bu ucagi begenmediler A318 ile gitmek istediker sıkısa sıkısa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000