17 Şubat 2014, Pazartesi 08:22:53

ROMA SEFERİNİ YAPAN UÇAK KAÇIRILDI

Etiyopya Havayolları'nın Addis Ababa-Roma seferini yapan Boeing 767-300 tipi uçağı hava korsanları tarafından Cenevre'ye indirildi.
  • Kokpit :-) Lee hooker a evet meslegimiz gayet güzel ama dünyanın tüm ülkelerinde değil özellikle Afrika ülkelerinde etıyopyada pılot olmak global bir geçerliliği yok herkese Emniyetli uçuşlar ......
  • Elin f o ları neler yapıyor bide bizimkilere bakın yaaaa. Utanın ikinci pilotlar ve geliştirin kendinizi
  • pwki sizce neden böyle birşey yapmışki...sonuçta bildiğim kadarıyla pilotluk global olarak hem çok kraizmatik hemde kazancı çokta kötü olmayan bir meslek grubu ? acab neden ?
  • genelleme yapmaktan pek hoşlanmam ama havacılık dünyasında ukala tipler görmeye tahammülüm yok. İlanda 737 yazıyordu, arkadaş bu konuda editörü uyarmış ve editör arkadaş gerekli değişiikliği yapmış. Sonrasında yok efendim 757 diydi yok 767diydi tartışması son derece çocukça, gereksiz, kültür ve zekadan uzak. Bu zamanı manuelleri okuyarak geçirebilirsiniz, devrem yada efendim bunu nasıl yapmamızı öngürürsünüz demek yerine. Kendinize biraz saygınız olur ve özgüveniniz oluşur. Gerçek havacıları temi ederim. Sınavlardan yada mülakatlardan geçemeyen arkadaşlar da burayı saldırı, boşa vakit geçirme yeri olarak buldukları açık. O yüzden bu karakterle havacılığın hiç bir yere gidemediğinin net tespitidir bu.

Etiyopya Havayolları'na ait bir uçak kaçırılarak İsviçre'nin Cenevre Havalimanı'na indirildi.

ET702 sefer sayılı Addis Ababa-Roma seferini yapmakta olan uçak, havakorsanı tarafından zorla Cenevre'ye getirildi.

İsviçre polisi, hava korsanının yakalandığını, yolcuların ve mürettebatın durumunun iyi olduğunu bildirdi.

Hava korsanı ya da korsanlarının kimlikleri konusunda ise henüz bilgi verilmedi.

10.50:

Etiyopya Havayolları uçağının 34 yaşındaki ikinci pilot tarafından kaçırıldığı ve pilotun İsviçre'den sığınma hakkı istediği kaydedildi.

ROMA SEFERİNİ YAPAN UÇAK KAÇIRILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kokpit :-) Lee hooker a evet meslegimiz gayet güzel ama dünyanın tüm ülkelerinde değil özellikle Afrika ülkelerinde etıyopyada pılot olmak global bir geçerliliği yok herkese Emniyetli uçuşlar ......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Elin f o ları neler yapıyor bide bizimkilere bakın yaaaa. Utanın ikinci pilotlar ve geliştirin kendinizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lee_Hooker ~ 4 yıl önce
pwki sizce neden böyle birşey yapmışki...sonuçta bildiğim kadarıyla pilotluk global olarak hem çok kraizmatik hemde kazancı çokta kötü olmayan bir meslek grubu ? acab neden ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
türk havacılığı ~ 4 yıl önce
genelleme yapmaktan pek hoşlanmam ama havacılık dünyasında ukala tipler görmeye tahammülüm yok. İlanda 737 yazıyordu, arkadaş bu konuda editörü uyarmış ve editör arkadaş gerekli değişiikliği yapmış. Sonrasında yok efendim 757 diydi yok 767diydi tartışması son derece çocukça, gereksiz, kültür ve zekadan uzak. Bu zamanı manuelleri okuyarak geçirebilirsiniz, devrem yada efendim bunu nasıl yapmamızı öngürürsünüz demek yerine. Kendinize biraz saygınız olur ve özgüveniniz oluşur. Gerçek havacıları temi ederim. Sınavlardan yada mülakatlardan geçemeyen arkadaşlar da burayı saldırı, boşa vakit geçirme yeri olarak buldukları açık. O yüzden bu karakterle havacılığın hiç bir yere gidemediğinin net tespitidir bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000