04 Mart 2016, Cuma 09:01:31

Roma Havalimanı'nda skandal uygulama

Roma Havalimanı'nda Türkiye'den gelen yolcular "Ülkenizin havalimanında yeterlik güvenlik önlemi yok" denerek çantalarına kadar arandı.
  • Ben mi yanlis hatirliyorum yahu? Itibar miydi neydi o artmamis miydi Avrupali nin gozunde? Ornek ulke olduk bize ozeniyorlar filan diyordu biyikli uzun boylu bi amca TV de. Yalan bunlar yalan ulusalcilarin yalanlari inanmayin. Itibarimiz 10 numara 5 yildiz. Onur, gurur, itibar kelimelerini sadece onune geleni azarlayip tekme atmak sanirsan sonu boyle olacak tabii ki. Daha durun asil itibar 2017 de patlayacak neler neler cikacak daha.
  • almanyada körüğe köpekler gelir,sahtekarlıkta bir numara olan napolili hırsızların cirit attığı kapkaççıların romada cirit attığı terbiyesiz italyandan bunlar beklenir.ayrıca hollanda türkü aşağılar arar didik didik eder,kısa sa kısas yapsın bizim uzman polislerimiz gümrük uzmanlarımız,fransız polisi hiç anlatmıyayım ırkçı düşman ca tavırlar sergiler.türk pasaportunmu var uçak türkiyedenmi geldi bittin sen avrupalının gözünde osmanlısın pissin yobazsın teröristsin.dışişleri ne yapar ? vatandaşını korurmu? zannetmiyorum.çinde bile şanghay havalimanında soru şu niye geldin? kime geldin? seni kim bekliyor? ama şanghayın yüzde 50 si hırsız
  • ey italya, sikiysa bilale yap bu uygulamayi ..
  • Adam ülkesinin güvenliğini düşünüyor gayet normal. Gelene ağam paşam demiyor. Burada tek sıkıntı bu aramanın sadece 1 tane xray kullanılarak yapılması ve bekleme süresinin uzunluğu.

Roma Havalimanı'nda Türkiye'den gelen yolcular "Ülkenizin havalimanında yeterlik güvenlik önlemi yok" denerek çantalarına kadar arandı.

Sputnik'te yer alan habere göre; Roma Fiumicino Havalimanı'nda Türkiye'den gelen yolcular x-ray cihazından geçirilerek aranmaya başlandı.

Türk Hava Yolları'nın TK1861 sefer sayılı uçağı ile gelen yolcuların çantaları da kontrol edilirken bu uygulamanın neden yapıldığı sorusuna ise İtalyan polisi "Geldiğiniz ülkenin havalimanında yeterli güvenlik önlemleri alınmadığı için bu uygulamayı yapıyoruz" cevabı verdi.

Türk yolcular uygulamaya tepki gösterirken, İtalyan polisi güvenlikten geçmeyenlerin pasaporta alınmayacağını söyledi.

Roma Havalimanı'nda skandal uygulama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Yanlis ~ 2 yıl önce
Ben mi yanlis hatirliyorum yahu? Itibar miydi neydi o artmamis miydi Avrupali nin gozunde? Ornek ulke olduk bize ozeniyorlar filan diyordu biyikli uzun boylu bi amca TV de. Yalan bunlar yalan ulusalcilarin yalanlari inanmayin. Itibarimiz 10 numara 5 yildiz. Onur, gurur, itibar kelimelerini sadece onune geleni azarlayip tekme atmak sanirsan sonu boyle olacak tabii ki. Daha durun asil itibar 2017 de patlayacak neler neler cikacak daha.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fenermoda ~ 2 yıl önce
almanyada körüğe köpekler gelir,sahtekarlıkta bir numara olan napolili hırsızların cirit attığı kapkaççıların romada cirit attığı terbiyesiz italyandan bunlar beklenir.ayrıca hollanda türkü aşağılar arar didik didik eder,kısa sa kısas yapsın bizim uzman polislerimiz gümrük uzmanlarımız,fransız polisi hiç anlatmıyayım ırkçı düşman ca tavırlar sergiler.türk pasaportunmu var uçak türkiyedenmi geldi bittin sen avrupalının gözünde osmanlısın pissin yobazsın teröristsin.dışişleri ne yapar ? vatandaşını korurmu? zannetmiyorum.çinde bile şanghay havalimanında soru şu niye geldin? kime geldin? seni kim bekliyor? ama şanghayın yüzde 50 si hırsız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 2 yıl önce
ey italya, sikiysa bilale yap bu uygulamayi ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Normal değil mi? ~ 2 yıl önce
Adam ülkesinin güvenliğini düşünüyor gayet normal. Gelene ağam paşam demiyor. Burada tek sıkıntı bu aramanın sadece 1 tane xray kullanılarak yapılması ve bekleme süresinin uzunluğu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
normal mi ~ 2 yıl önce
Annenin yıkadığı bir çamaşırı, bu olmamış bir daha yıkayayım diyen bir kadın ne kadar normalse o kadar normal. Hasta hasta konuşma.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000