22 Eylül 2015, Salı 08:11:35

Rize-Artvin'de çalışmalar hız kazandı

Türkiye'de deniz üzerine yapılacak olan ikinci havalimanı için çalışmalar hız kazandı.
  • Şu Çukurova bölgesel havalimanı nı bitirin bir.5 milyon nüfuslu Adana-Mersin illerine hizmet verecek olan havalimanı nı özel sektör yapmıyorsa dhmi yapsın heryere havalimanını dhmi yapıyor.
  • Orayla ugrasacaginiza Adana ya yapin adam akilli liman.otobus terminali daha iyi havalimanindan.rezil bir durumda Adana havalimani.0
  • öncelikle bir Trabzonlu olarak bölgeye yapılan tüm yatırımları destekliyorum. Trabzonlular bu yatırımları niye kıskansın ki ? Trabzon un buna ihtiyacı asla olmaz . Neden mi ? Sadece bir örnek vermek için açın "Osmanlı döneminde Trabzon sancağını " açın ve okuyun..Ondan sonra yorum yaparsınız. Saygılar.
  • Artvin Havaalanı istiyor, burası asla Artvin havaalanı değil, sadece isim kandırmacası var

Türkiye'de deniz üzerine yapılacak olan ikinci havalimanı için çalışmalar hız kazandı.Rize ve Artvin illerinin ortak kullanacağı havalimanı Rize şehir merkezine 34, Artvin'e ise 123 kilometre uzaklıkta olacak.

Türkiye, dev bir projeye daha imza atmak için gün sayıyor. Rize'nin Çayeli ve Pazar ilçeleri arasındaki sahile yapılacak 2'inci dolgu havalimanı için sondaj çalışmaları tamamlandı. Havalimanının dolgusunda 100 milyon ton taş kullanılacak.

Havalimanının maliyeti 520 milyon lira

Dev proje için 266 hektar alanda dolgu çalışması yapılacak.

Yıllık 900 bin yolcu kapasiteli olacak havalimanının maliyeti 520 milyon lirayı bulacak.

Havalimanı, Doğu Karadeniz'in cennet köşelerini de misafirlerine daha da yakınlaştıracak.

Havalimanı Rize şehir merkezine 34, Artvin'e ise 123 kilometre uzaklıkta olacak.

Turizm işletmecileri ve yöre halkı temelin atılacağı günü sabırsızlıkla bekliyor.

Rize-Artvin'de çalışmalar hız kazandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

ARFF ~ 3 yıl önce
Şu Çukurova bölgesel havalimanı nı bitirin bir.5 milyon nüfuslu Adana-Mersin illerine hizmet verecek olan havalimanı nı özel sektör yapmıyorsa dhmi yapsın heryere havalimanını dhmi yapıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adana ~ 3 yıl önce
Orayla ugrasacaginiza Adana ya yapin adam akilli liman.otobus terminali daha iyi havalimanindan.rezil bir durumda Adana havalimani.0

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TRABZON' A ~ 3 yıl önce
öncelikle bir Trabzonlu olarak bölgeye yapılan tüm yatırımları destekliyorum. Trabzonlular bu yatırımları niye kıskansın ki ? Trabzon un buna ihtiyacı asla olmaz . Neden mi ? Sadece bir örnek vermek için açın "Osmanlı döneminde Trabzon sancağını " açın ve okuyun..Ondan sonra yorum yaparsınız. Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Artvin Havaalanı istiyor, burası asla Artvin havaalanı değil, sadece isim kandırmacası var

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000