04 Haziran 2016, Cumartesi 08:41:58

Restoran uçak hizmete açılıyor

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde yapımı tamamlanan restoran uçak 4 Haziran'da hizmete açılıyor.
  • Tgs'ye alım var mı?
  • Sermayeyi kediye yüklemiş. Belediye parkından hallice bir dekorasyon, kim neyi ilginç bulup gidecek ki?
  • Uçak güzel seçilmiş fakat iç dizaynı beğenmedim.Masalar çok basit olmuş.Koskoca A340'a daha şık bir dekorasyon gerekirdi.Yer seçimi Burhaniye değil Edremit olsaydı daha isabetli olurdu.Yinede açan kişiyi tebrik eder başarılar dilerim.
  • iğrenç burası batar!

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde yapımı tamamlanan restoran uçak 4 Haziran'da hizmete açılıyor.

7 TIR’a yüklenerek İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kara yoluyla Burhaniye ilçesine getirilen Airbus A340 tipi yolcu uçağı, E-87 yolu üzerinde bulunan Balıkesir Koca Seyit Hava Limanı’nın karşısındaki boş araziye konulmuştu. 76 metre uzunluk ve 6 metre kabin genişliğine sahip yapısıyla Türkiye’nin en büyük restoran uçağı Airbus A340, 4 Haziran cumartesi günü düzenlenecek tören ile hizmete girecek. Türkiye'nin en büyük restoran uçağı hakkında bilgi veren uçağın sahibi ve işletmecisi Ali Akbulut zorlu bir serüvenin sonuna yaklaşıldığını ifade ederek iç kabini yaklaşık 200 kişilik olan uçağın daha açılmadan büyük ilgi gördüğünü ifade etti.

Cumartesi günü saat 13.00'da düzenlenecek tören ile hizmete girmesi beklenen uçak restoranda 200 kişilik kapalı kabin bölümü, kanatlar üzerine yapılan platformlar ile teras bölümü ve kır düğün salonu bulunuyor. Son düzenlemelerin yapıldığı uçak restoranın bölge turizmine önemli bir katkı sağlaması bekleniyor.

Restoran uçak hizmete açılıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Tgs ~ 2 yıl önce
Tgs'ye alım var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kedi ~ 2 yıl önce
Sermayeyi kediye yüklemiş. Belediye parkından hallice bir dekorasyon, kim neyi ilginç bulup gidecek ki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dekorasyon ~ 2 yıl önce
Uçak güzel seçilmiş fakat iç dizaynı beğenmedim.Masalar çok basit olmuş.Koskoca A340'a daha şık bir dekorasyon gerekirdi.Yer seçimi Burhaniye değil Edremit olsaydı daha isabetli olurdu.Yinede açan kişiyi tebrik eder başarılar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 2 yıl önce
iğrenç burası batar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000