01 Mayıs 2018, Salı 10:37:58

Qatar Airways'in ilanına yüzlerce başvuru

Qatar Airways'in 7 bin 500 TL maaş ile kabin memuru alacağını duyurması büyük yankı uyandırdı. Yüzlerce kişi başvuru için kuyruk oluşturdu.
  • avrupada olsa guzel olurdu, basvuru yapmayi dusunurdum. ortadogu ulkeye guven olmaz
  • Yani katar bir nevi ne diyor? Ucan garsonlarin gideri 1500 euro’dur diyor, ustelik katar gbi hayatin pahali oldugu ulkede.bizim artistler tk’yi somurmekten birakip katar’a gider mi? Hayir. Tk’ya kapagi atmislar bir kere. Nevin colak da thy yonetimini kafaya almis somuruyorlsr sirketi.
  • en az 12 saat once lojmanda kartinizi okutacaksiniz, aquaflorya dan son dk ucusa yetisme olayiniz yok, sevgilinizin nisanlinizin evinde vs kalacaksan izin isteyeceksin. oyle kafana gore cikip dolasmak yok, en yakin arkadasini raporlamak icin egitim alacaksin. herkesi sirtindan vuracaksin. pasaportuna el konulacak devlet tarafindan, isten ciktiktan sonra bir de ulkeden cikmak icin devletten izin isteyeceksin 1 yil calistim. TK cok rahat. emin olun.
  • turk alim olacak deniyor bir gittik dünya karması...cinden tut japona arabından tut farslisina kadar afrikalilar dahi gelmisti ulan yazık gelenlerin arasin kabin memurlarida vardi havalari gor dunyayi kurtaracak dersin

Qatar Airways'in 7 bin 500 TL maaş ile kabin memuru alacağını duyurması büyük yankı uyandırdı. Yüzlerce kişi başvuru için kuyruk oluşturdu.

Doha merkezli havayolu şirketi Qatar Airways, artan kabin memuru ve pilot ihtiyacını karşılamak için Türkiye'den personel alımı yapacağını duyurmuştu. 

Şirket tarafından verilen ilana büyük ilgi gösterildi. Geçtiğimiz Pazar günü Florya'daki Crowne Plaza Otel'de gerçekleştirilen görüşmelere yüzlerce kişinin başvuru yaptığı öğrenildi.

"Katar Devleti'nin Ulusal Havayolu olarak Katar'ın en sıcak ve cömert misafirperverliğini en iyi şekilde yansıtmayı hedefliyoruz” sloganıyla duyurulan ilanda işe kabul edilen kişilere Doha'da ortak kullanımlı eşyalı daireler tahsis edileceği belirtilmişti.

Başvurulara Türkiye'deki havayolu şirketlerinde çalışan kabin memurlarının da başvuru yaptığı, başvuru sonuçları kabul edilen kişilere en kısa sürede bilgi verileceği öğrenildi.

Qatar Airways'in ilanına yüzlerce başvuru

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (114)

tk ~ 4 ay önce
avrupada olsa guzel olurdu, basvuru yapmayi dusunurdum. ortadogu ulkeye guven olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yani ~ 4 ay önce
Yani katar bir nevi ne diyor? Ucan garsonlarin gideri 1500 euro’dur diyor, ustelik katar gbi hayatin pahali oldugu ulkede.bizim artistler tk’yi somurmekten birakip katar’a gider mi? Hayir. Tk’ya kapagi atmislar bir kere. Nevin colak da thy yonetimini kafaya almis somuruyorlsr sirketi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FormerQatar ~ 4 ay önce
en az 12 saat once lojmanda kartinizi okutacaksiniz, aquaflorya dan son dk ucusa yetisme olayiniz yok, sevgilinizin nisanlinizin evinde vs kalacaksan izin isteyeceksin. oyle kafana gore cikip dolasmak yok, en yakin arkadasini raporlamak icin egitim alacaksin. herkesi sirtindan vuracaksin. pasaportuna el konulacak devlet tarafindan, isten ciktiktan sonra bir de ulkeden cikmak icin devletten izin isteyeceksin 1 yil calistim. TK cok rahat. emin olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yücel ~ 4 ay önce
turk alim olacak deniyor bir gittik dünya karması...cinden tut japona arabından tut farslisina kadar afrikalilar dahi gelmisti ulan yazık gelenlerin arasin kabin memurlarida vardi havalari gor dunyayi kurtaracak dersin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xxx ~ 4 ay önce
Evet ya sadece Türklere özel denildi Taylandlı Alman Suriyeli Afrikalı felan vardı şaka gibi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000