05 Haziran 2017, Pazartesi 12:01:17

Qatar Airways uçuşları askıya aldı

Katar ile 5 ülkenin ilişkilerini kesmesinden sonra Qatar Airways, Suudi Arabistan uçuşlarını bu gece yarısından itibaren askıya alacağını duyurdu.
  • Tk daki ucan aşcilarda oraya gitmisti.nekadar bahtsiz bedeviler
  • başrolde amerika israil iran vardir kesin olarak..iran musluman araplardan nefret eder ve israil ile iş irliği yapar amerika zaten arap ulkelerinin iplerini elinde tutar..irak suriye nin hali ortadadir.iran ortadoğuda tum isyanlarda başroldedir...yeni oyundur bu..musluman arap ulkelerinde ayrilik çikartmaktir..
  • Katar ile Türkiye arasında ekonomik iş birliği üst düzeyde Katar'ı bitirme operasyonun amacı Türkiye ekonomik olarak iflas ettirmektir ;)
  • çok yakında katarı katlayacaklar gibi

Qatar Airways'ten yapılan açıklamada, Katar saatiyle 03.00'dan itibaren Suudi Arabistan'a yapılan tüm uçuşların  askıya alınacağı duyuruldu.

 Yolcuların, uçuşları ile ilgili olarak +974 4023 0072 numaralı telefondan bilgi almaları ya da en yakın bilet satış ofislerine gitmeleri istendi.

 

Qatar Airways uçuşları askıya aldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Ucan aşcı ~ 1 yıl önce
Tk daki ucan aşcilarda oraya gitmisti.nekadar bahtsiz bedeviler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camarothy ~ 1 yıl önce
başrolde amerika israil iran vardir kesin olarak..iran musluman araplardan nefret eder ve israil ile iş irliği yapar amerika zaten arap ulkelerinin iplerini elinde tutar..irak suriye nin hali ortadadir.iran ortadoğuda tum isyanlarda başroldedir...yeni oyundur bu..musluman arap ulkelerinde ayrilik çikartmaktir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sıra Türkiye'de ~ 1 yıl önce
Katar ile Türkiye arasında ekonomik iş birliği üst düzeyde Katar'ı bitirme operasyonun amacı Türkiye ekonomik olarak iflas ettirmektir ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vahvah ~ 1 yıl önce
çok yakında katarı katlayacaklar gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000