09 Mayıs 2017, Salı 14:03:04

Qantas CEO'suna büyük şok!

Avustralya merkezli Qantas Havayolu şirketinin CEO'su Alan Joyce konuşma yaptığı sırada kürsüde pastalı protestoyla karşılaştı.
  • Biz daha kurabiye fırlatamazken adamlar pasta fırlatıyor gelişmiş ülke vatandaşı olmak bi başka olsa da yisağ:)
  • Ekmek yok pasta ye misali neyse bizim komşu türklerde tutsun domates atsin daha ben domatesi hleb yapacaktim neyse asıl konu türkiye de olsa bu olay nasıl olurdu haa doğru kursuyu zaten 10 15 koruma tutuyor olurdu bide dinleyiciler saksak yapanlar
  • bizde olsa adamı biraz gayretle fetöcü ilan edip içeri atarlardı. protesto baska birsey medeniyette cok baska. Bize uzak efendim. su ceo tepkisini tr de hayal bile edemezsiniz.
  • Aynısını istiyoruz .

Avustralya merkezli Qantas Havayolu şirketinin CEO'su Alan Joyce konuşma yaptığı sırada kürsüde pastalı protestoyla karşılaştı.

Qantas Havayolu şirketi CEO'su Alan Joyce Avustralya'da katıldığı bir toplantıda bir adam yanına geldi ve büyük bir pastayı çok yakından yüzüne fırlattı. Joyce önce gözlüğünü çıkararak yüzünü temizledi sonra da konuyla ilgili şakalar yaparak konuşmasını sürdürdü.

"Bir havayolu şirketi CEO'su olunca pek çok şeye tanık oluyorsunuz ama bu çok farklıydı, pastanın büyük bölümü gözlüğüme geldiği için tadına bakma fırsatı bulamadım" diyen CEO dinleyicilere bildikleri bir kurutemizlemeci olup olmadığını sormayı da ihmal etmedi.

Eylemin sebebi ve eylemcinin kimliği açıklanmazken protestocu gözaltına alındı.

Qantas CEO'suna büyük şok!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

flight attendant ~ 1 yıl önce
Biz daha kurabiye fırlatamazken adamlar pasta fırlatıyor gelişmiş ülke vatandaşı olmak bi başka olsa da yisağ:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rusyali Firinci ~ 1 yıl önce
Ekmek yok pasta ye misali neyse bizim komşu türklerde tutsun domates atsin daha ben domatesi hleb yapacaktim neyse asıl konu türkiye de olsa bu olay nasıl olurdu haa doğru kursuyu zaten 10 15 koruma tutuyor olurdu bide dinleyiciler saksak yapanlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dogruyadogru ~ 1 yıl önce
bizde olsa adamı biraz gayretle fetöcü ilan edip içeri atarlardı. protesto baska birsey medeniyette cok baska. Bize uzak efendim. su ceo tepkisini tr de hayal bile edemezsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
al sana doğru ~ 1 yıl önce
Arkadaş bir olayda da fetöcü mağduriyeti uydurmayın. Kurnazlık yapmayın. Bu ülkede bakan yumruklanmadı mı? Muhalefet ise, olayı kınayacağı yerde saldırgana övgüler düzdüler, bakanla dalga geçtiler.
Süper ~ 1 yıl önce
Aynısını istiyoruz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000