27 Haziran 2012, Çarşamba 08:55:45

POSTALLARI BULUNMUŞTU

Ulaştırma Bakanı Yıldırım, Akdeniz'de düşen Türk jetinin pilotlarına ait kaskların bulunduğunu söyledi. Daha önce pilotların postallarının da bulunduğu açıklanmıştı.
  • Cengiz Topelde dokuzyüz atmışlarda rum uçaksavarlar tarafından gözetleme seferindeyken vurulmuştu yaklaşık on yıl sonra barış harekatında türk pilotları o uçak savar bataryalarında canlı bırakmadı, suriyeye er yada geç girilecek esad yönetimi nato uçağını vurarak başına büyük bela aldı, ama sürecin sakin ilerlemesi lazım,,, suriye halkının çoğu muhaliftir onlar bizim dostumuzdur.....
  • O pilotların postallarını yiyin emi... Yemeye doymayan akbaba sürüleri sizi...
  • Bunlar gundemi sogutmak olayi unutturmak icin aciklama yapiyorlar. Neyle vuruldugu, nerde vuruldugu bile gunlerce tartisildi. Sonra yok postal, yok kask yok bilmem ne. Unutturup gecistirecekler. Birsey olacagi yok. Olan iki evladimiza oldu. Allah rahmet eylesin.
  • Artık şunu biliyoruz, pilotlarımız şehit oldu. Bir başka şey daha var, pilotların naaşları da bulundu ancak alıştıra alıştıra söylemeyi tercih ediyorlar. Bu arada enkazı tam olarak bulup uçaksavar atışıyla mı düştü yoksa füze ile mi kesinleştirecekler. Aaah,ah! Tam bir işbilmezlik, basiretsizlik. Olan gencecik iki pilotumuza oldu.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, geçtiğimiz Cuma günü Akdeniz'de Suriye tarafından düşürülen Türk Fantom uçağının pilotlarına ait kasklara ulaşıldığını söyledi.

Yıldırım, Bugün TV'de yaptığı açıklamada düşürülen Türk uçağının pilotlarının aranmasına devam edildiğini belirterek, pilotların kasklarına ve uçağın bazı enkaz parçalarına ulaşıldığını açıkladı.

POSTALLARI BULUNMUŞTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Cengiz Topel de..... ~ 6 yıl önce
Cengiz Topelde dokuzyüz atmışlarda rum uçaksavarlar tarafından gözetleme seferindeyken vurulmuştu yaklaşık on yıl sonra barış harekatında türk pilotları o uçak savar bataryalarında canlı bırakmadı, suriyeye er yada geç girilecek esad yönetimi nato uçağını vurarak başına büyük bela aldı, ama sürecin sakin ilerlemesi lazım,,, suriye halkının çoğu muhaliftir onlar bizim dostumuzdur.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
insan ~ 6 yıl önce
O pilotların postallarını yiyin emi... Yemeye doymayan akbaba sürüleri sizi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aciklamalar ~ 6 yıl önce
Bunlar gundemi sogutmak olayi unutturmak icin aciklama yapiyorlar. Neyle vuruldugu, nerde vuruldugu bile gunlerce tartisildi. Sonra yok postal, yok kask yok bilmem ne. Unutturup gecistirecekler. Birsey olacagi yok. Olan iki evladimiza oldu. Allah rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Artık şunu biliyoruz, pilotlarımız şehit oldu. Bir başka şey daha var, pilotların naaşları da bulundu ancak alıştıra alıştıra söylemeyi tercih ediyorlar. Bu arada enkazı tam olarak bulup uçaksavar atışıyla mı düştü yoksa füze ile mi kesinleştirecekler. Aaah,ah! Tam bir işbilmezlik, basiretsizlik. Olan gencecik iki pilotumuza oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000