08 Şubat 2017, Çarşamba 11:30:48

PİLVAK'tan örnek hareket

Pilotlar Vakfı ile Türk Kızılay'ın birlikte başlattığı 'Hayatınız kanatlarımızın altında' sloganı ile hayata geçirilen kan bağışı kampanyası Atatürk Havalimanı'nda başlatıldı.
  • Çok güzel bir davranış ve özveri teşekkürler. Ancak özel havayollarında çalışan ve haklarını alamayan, madur bırakılan pilotlarımızında Kanuni konularda desteğe ihtiyaçları var. Anladım İngilizce, sağlık bel ağrısı falan... özel şirketlerin imzalattığı kontratlar, senetler, ahlaksız tip parası... Vakfımızı yıllardır destekliyoruz ancak vakfın yapabiliceğinin bununla sınırlı olmaması gerektiğini düşünmekteyim. Simülatörümüz var deniyor. Öyleyse üye kardeşlerimizin yada olmayıp havacılığa Gönül vermiş her Atpl lisanslı kardeşimin tipini yada similatör hazırlıkları içinde bir şeyler yapılmalı. CRM YOK vakıfa para yatırıyoruz bir iki yazı bitti. Ben Yen'i gelen nesil kardeşlerimin daha fazlasını hakettiğini düşünüyorum. Yardım edin lütfen. Çözüm sizsiniz olmalısınız...Saygılarımla
  • İyi bir şey yapılmış
  • Boşluk olsa kan vereceğizde .....
  • O gozluklu adam (kim oldugunu bilmiyorum) igneden korkuyor, ne kadar tedirgin oldugu kasilmasindan belli. Igneyede hic bakmiyor.

Pilotlar Vakfı ile Türk Kızılay'ın birlikte başlattığı 'Hayatınız kanatlarımızın altında' sloganı ile hayata geçirilen kan bağışı kampanyası Atatürk Havalimanı'nda başlatıldı.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Salonu'nda başlatılan kan bağışı kampanyasının ilk gününe PİLVAK Başkanı Hüseyin Belpınar, TAV İstanbul Genel Müdürü Kemal Ünlü ve Türk Kızılay'ı Genel Sekreteri Hüseyin Can katıldı.

Burada bir değerlendirmede bulunan PİLVAK Başkanı Belpınar; 'Kan bağışı kampanyamızı TAV, DHMİ ve Türk Hava Yolları'nın katkıları ile çok daha kapsamlı bir şekilde yapıyoruz. Kan seviyemizin kırmızıya indiğini öğrenince harekete geçtik ve faydalı olacağımızı düşündük. Bu nedenle katkıları olanlara çok teşekkür ediyoruz' dedi.

Kan bağışı kampanyasının ilk kan verenleri Hüseyin Belpınar ve Kemal Ünlü oldu.

©AirportHaber

PİLVAK'tan örnek hareket

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Özlük hakları ~ 2 yıl önce
Çok güzel bir davranış ve özveri teşekkürler. Ancak özel havayollarında çalışan ve haklarını alamayan, madur bırakılan pilotlarımızında Kanuni konularda desteğe ihtiyaçları var. Anladım İngilizce, sağlık bel ağrısı falan... özel şirketlerin imzalattığı kontratlar, senetler, ahlaksız tip parası... Vakfımızı yıllardır destekliyoruz ancak vakfın yapabiliceğinin bununla sınırlı olmaması gerektiğini düşünmekteyim. Simülatörümüz var deniyor. Öyleyse üye kardeşlerimizin yada olmayıp havacılığa Gönül vermiş her Atpl lisanslı kardeşimin tipini yada similatör hazırlıkları içinde bir şeyler yapılmalı. CRM YOK vakıfa para yatırıyoruz bir iki yazı bitti. Ben Yen'i gelen nesil kardeşlerimin daha fazlasını hakettiğini düşünüyorum. Yardım edin lütfen. Çözüm sizsiniz olmalısınız...Saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kan kardeşliği ~ 2 yıl önce
İyi bir şey yapılmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Süper ~ 2 yıl önce
Boşluk olsa kan vereceğizde .....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Igne korkusu ~ 2 yıl önce
O gozluklu adam (kim oldugunu bilmiyorum) igneden korkuyor, ne kadar tedirgin oldugu kasilmasindan belli. Igneyede hic bakmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000