07 Aralık 2008, Pazar 13:54:38

Pilotun azraille mücadelesi

Almanya’nın Hamburg kentinde etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle iniş için alçalan yolcu uçağı havada birkaç kez savrulurken büyük tehlike atlattı.
  • pilot uçağı azraille berabermi indirmiş.. e be kardeşim eğer bahsettiğiniz lufthansanın inişi ise bunu sağır sultan bile duydu.. siz yenimi öğreniyorsunuz..
  • Aylar önce meydana gelmiş bir olayın daha dün yaşanmış gibi yansıtılmasına anlam veremiyorum. Habercilik anlayışı bu kadar basit mi olmalı? Bu olay, bu senenin başlarında meydana gelmiştir. Eger birazcık olayı araştırma zahmetine girseydiniz bunu farkederdiniz. Zaten youtube'da bununla ilgili onlarca video var ve bunların izlenme sayısı milyonları geçti. Yazık, gerçekten çok yazık;üzülüyorum bu duruma. Bu kadar basit olmamalı bu tür işler. Yaptığınız için hakkını verin birazcık lütfen.
  • taa Mart ayında olmuş bir Lufthansa olayı...sanki dün olmuş gibi Türk medyasında her yerde gösterilmeye başladı.
  • evet ya diverd etmesi gerek ya pass gecmeliydi yada kalkmamalıydı hava durumu onceden bılınen bişey....

Hamburg’taki şiddetli rüzgar nedeniyle inişe geçen yolcu uçaklarından birinin havada yalpa yaparak inmeye çalışması ve pilotun olağanüstü çabası ile uçağı ustalıkla piste indirmeyi başarması kameralara saniye saniye yansıdı. Yolcuların korku içerisinde kaldığı iniş sırasında uçağın sağa ve sola yalpa yaptığı, pist yönünden bile çıktığı görüldü. Havacılık uzmanları uçağın bu kadar yalpa yapmasına rağmen piste indirilebilmesini büyük başarı olarak nitelendirdi.

Pilotun azraille mücadelesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

emr ~ 10 yıl önce
pilot uçağı azraille berabermi indirmiş.. e be kardeşim eğer bahsettiğiniz lufthansanın inişi ise bunu sağır sultan bile duydu.. siz yenimi öğreniyorsunuz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 10 yıl önce
Aylar önce meydana gelmiş bir olayın daha dün yaşanmış gibi yansıtılmasına anlam veremiyorum. Habercilik anlayışı bu kadar basit mi olmalı? Bu olay, bu senenin başlarında meydana gelmiştir. Eger birazcık olayı araştırma zahmetine girseydiniz bunu farkederdiniz. Zaten youtube'da bununla ilgili onlarca video var ve bunların izlenme sayısı milyonları geçti. Yazık, gerçekten çok yazık;üzülüyorum bu duruma. Bu kadar basit olmamalı bu tür işler. Yaptığınız için hakkını verin birazcık lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cenap ~ 10 yıl önce
taa Mart ayında olmuş bir Lufthansa olayı...sanki dün olmuş gibi Türk medyasında her yerde gösterilmeye başladı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
XPL ~ 10 yıl önce
evet ya diverd etmesi gerek ya pass gecmeliydi yada kalkmamalıydı hava durumu onceden bılınen bişey....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000