16 Eylül 2014, Salı 11:51:42

PİLOTU DÖVEN ŞOFÖRE TUTUKLAMA İSTENİYOR

Ankara’da geçen hafta darp edilen Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk’ün damadı NATO’da görevli F-16 pilotu Hava Kurmay Pilot Yarbay Hakan Karakuş’un, suç duyurusunun ardından Kuveytli diplomatın özel şoförü olan Salahaddin A.’nın adli kontrol talebiyle serbest bırakılmasına itiraz geldi.
  • Okulda okutulan herşeye inanırsanız(sizin tabirinizle biat ederseniz) sorgulamazsanız böyle olur. Suriyelilerin çocukları Hafız Esatı nasıl bilir. Oradada seçim vardı ayrıca tek parti vardı. Onlardaki adı baas bizdeki adı CHP. İsmetin Rus korkusu olmasa çok partili hayata falanda geçmezdi. Dünyaya rezil olduğumuz açık oy gizli sayım 1946 seçimi ismetin çok partili hayata ve demekrasiye olan inancını gösteriyor. Siz kendinizi avutmaya devam edin. 2015 2019 ve 2023 seçimlerinde görüşürüz. Siz rakı (ata yadigarı) masalarında vatan kurtarırken chp yeni bir kurultaya giderken biz sizin bu halinizi görüp keyfedeceğiz.
  • Yobaza diye yazan arkadas baya bir "cahil" kelimesini kullanmissin. Inan yazdiklarin cok basit ve malesef senin de cahil oldugun izlenimi birakiyor. Ben ayna derim.
  • Yobaza! Peygamber araptır,peygamberin akrabalarını sevmek ibadettir..Arabı sevmek ibadettir...Araba hakaret edilmeezzzz..Bre cahilll...bre yobaaazzz..Atatürk'ün bu konuyla ne alakası var..İllaki arabı seveceksen sev kardeşim..seni tutan mı var?Atatük'le savaşla ne alakası var?..Adam diyor ki,ben arabım ,döverim..birşey yaparsanız hükümetim yatırım yapmaazzz..Inşallah yarın da seni yolda çevirip evire çevire döverler..Atatürk zamanında bunu yapamıyorlardı...%52 ile seçilenler bu araplara kul olmaya başladı ..Bre cahilll..aç gözünü birazz..
  • Pes yani elçilik kavga gürültü sınırdışı derken, aferin size konuyu yine Atatürk e bağlamışsınız ya helal olsun size. Sizden bi yaraya merhem olmaz be. Hadi ordan hadi.

Ankara’da geçen hafta darp edilen Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk’ün damadı NATO’da görevli F-16 pilotu Hava Kurmay Pilot Yarbay Hakan Karakuş’un, suç duyurusunun ardından Kuveytli diplomatın özel şoförü olan Salahaddin A.’nın adli kontrol talebiyle serbest bırakılmasına itiraz geldi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Kuveytli diplomatın şoförünün tutuklanmasına talep etti. Salahaddin A. da avukatı Ali Yıldız kanalıyla adli kontrol kararına itiraz etti.

SAVCILIK İTİRAZ ETTİ

Kuveytli Büyükelçisi Abdullah Abdulaziz Al-Duwaikh’in F-16 pilotu Karakuş’u, dövdüğü iddia edilen diplomatına, “Diplomat giderse yatırım da gider” diyerek sahip çıkmasının ardından soruşturmada bugün bir gelişme daha yaşandı. Hürriyet'teki habere göre; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, diplomatın şoförünün adli kontrolle salıverilmesine ilişkin Ankara 4. Sulh Ceza Hakimliği’nin kararına bugün itiraz etti ve tutuklanmasını istedi. İtirazları  Ankara 5. Sulh Ceza Hakimliği karara bağlayacak.

ŞOFÖR NASIL İFADE VERDİ

Kuveytli diplomatın özel şoförü olan Salahaddin A. mevcutlu olarak geçen hafta Cuma günü adliyeye sevk edilmişti. “Kasten neticesi sebebiyle ağırlaştırılmış yaralama” suçundan tutuklanmasını istenen Salahaddin A., Ankara 4. Sulh Ceza Hakimliği’ndeki sorgusunda, “Ben kesinlikle darp etmedim. Vurmadım. O bana vurdu. Ayrıca dişimi de kırdı” şeklinde ifade verdi. Mahkeme, şoförün tutuklama talebini “her cuma günü karakola gidip imza atmak” şeklinde adli kontrol şartıyla reddetmişti.

PİLOTU DÖVEN ŞOFÖRE TUTUKLAMA İSTENİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Okulda okutulan herşeye inanırsanız(sizin tabirinizle biat ederseniz) sorgulamazsanız böyle olur. Suriyelilerin çocukları Hafız Esatı nasıl bilir. Oradada seçim vardı ayrıca tek parti vardı. Onlardaki adı baas bizdeki adı CHP. İsmetin Rus korkusu olmasa çok partili hayata falanda geçmezdi. Dünyaya rezil olduğumuz açık oy gizli sayım 1946 seçimi ismetin çok partili hayata ve demekrasiye olan inancını gösteriyor. Siz kendinizi avutmaya devam edin. 2015 2019 ve 2023 seçimlerinde görüşürüz. Siz rakı (ata yadigarı) masalarında vatan kurtarırken chp yeni bir kurultaya giderken biz sizin bu halinizi görüp keyfedeceğiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yobaza diye yazan arkadas baya bir "cahil" kelimesini kullanmissin. Inan yazdiklarin cok basit ve malesef senin de cahil oldugun izlenimi birakiyor. Ben ayna derim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yobaza! Peygamber araptır,peygamberin akrabalarını sevmek ibadettir..Arabı sevmek ibadettir...Araba hakaret edilmeezzzz..Bre cahilll...bre yobaaazzz..Atatürk'ün bu konuyla ne alakası var..İllaki arabı seveceksen sev kardeşim..seni tutan mı var?Atatük'le savaşla ne alakası var?..Adam diyor ki,ben arabım ,döverim..birşey yaparsanız hükümetim yatırım yapmaazzz..Inşallah yarın da seni yolda çevirip evire çevire döverler..Atatürk zamanında bunu yapamıyorlardı...%52 ile seçilenler bu araplara kul olmaya başladı ..Bre cahilll..aç gözünü birazz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Pes yani elçilik kavga gürültü sınırdışı derken, aferin size konuyu yine Atatürk e bağlamışsınız ya helal olsun size. Sizden bi yaraya merhem olmaz be. Hadi ordan hadi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B-52 ~ 4 yıl önce
Önce anlayarak okumayı öğren, okuduğundan eğer yapabiliyorsan ana fikir çıkar, sonra saçmala....

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000