19 Ocak 2012, Perşembe 10:04:40

PİLOTLARIN ZOR ANLARI

Almanya'nın Dusseldorf Havaalanı'na inen uçaklar ters rüzgar anında ne gibi zorluklar yaşıyor? İşte kısa sürede binlerce kişinin izlediği o video...
  • densizin teki çıkmış iyi pilot sarsmadan indirir demiş.patinajdan falan bahsetmiş...madem araba konusuna girdin, sen toprak çukurlu yolda arabanla 200km/h yap ve sarsma tarihe geçersin elini öper herkes, tabi böyle bir kabiliyetin varsa.sanırım sen de flight sim pilotlarındansın, oturduğun yerden kola sandwich yerken diğer taraftan da müzik dinlerken uçurması kolay, gel birde gerçeğini sadece gör.
  • Böyle yan rüzgarda, dik pike ile dalıp 100ft kala burnu çekip yumuşakça oturmak lazım. Bazıları benim dediğimi uygulamış zaten. Başarılar.
  • ya arkadasım cahıl cahıl konusmayın allah askına yok patınaj cektırmelermıs yok efendım egıtımmıs ya bısey bılıyorsanız konusun yada bos yere laf kalabalıgı yapmayın...
  • vaybe çok iyi inmişim :)
Almanya'nın Düsseldorf Havalimanı'na iniş yapan uçaklar ters rüzgar anlarında yaşadıkları zor anları bir spotter işte böyle görüntüledi.

Pegasus Havayolları'nın ve Türk Hava Yolları'nın Boeing 737-800 uçaklarının da zor inişlerinin bulunduğu video, paylaşım sitesi Youtube'da 14 günde 1,450,000 kişi tarafından izlendi.

İŞTE KISA ZAMANDA İZLENME REKORU KIRAN O VİDEO

PİLOTLARIN ZOR ANLARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

Misafir ~ 6 yıl önce
densizin teki çıkmış iyi pilot sarsmadan indirir demiş.patinajdan falan bahsetmiş...madem araba konusuna girdin, sen toprak çukurlu yolda arabanla 200km/h yap ve sarsma tarihe geçersin elini öper herkes, tabi böyle bir kabiliyetin varsa.sanırım sen de flight sim pilotlarındansın, oturduğun yerden kola sandwich yerken diğer taraftan da müzik dinlerken uçurması kolay, gel birde gerçeğini sadece gör.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Böyle yan rüzgarda, dik pike ile dalıp 100ft kala burnu çekip yumuşakça oturmak lazım. Bazıları benim dediğimi uygulamış zaten. Başarılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ya arkadasım cahıl cahıl konusmayın allah askına yok patınaj cektırmelermıs yok efendım egıtımmıs ya bısey bılıyorsanız konusun yada bos yere laf kalabalıgı yapmayın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
vaybe çok iyi inmişim :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000