27 Ekim 2011, Perşembe 11:29:50

PİLOTLARDAN GÖZ YAŞARTAN YARDIM

Van’da yaşanan deprem faciası sonrası dünyanın bir çok bölgesinden yardım yağarken Germania Havayolları pilotları, kışlık paltolarını deprem bölgesine gönderdi.
  • kart kontrolunun herşeyden önce geldigini de öğretiyorlar. ve herkese diğer çalışanların kartını kontrol (göz ucuyla) yetkisiz geçişlerde dikkatli olması gerektiği de anlatılıyor .Yani kartsız astrasnout kıyafeti ile bile giremezsin önemli noktalara.
  • Pilotlar hava limanı çalışanı mıdır? Sen verme elbiseni kardeşim.
  • yardımın reklamı olmaz beyler, kendinize gelin
  • ne güvenliği yaa! Adamlar apoletlerini söküp paltolarını yollamışlar insanlar giyip ısınsın diye.İstediğin kadar eğitim al.O eğitimi verenler de çıksın çarşıya görsün.Bu iş Nasreddin Hoca'nın türbesi hesabı.Millet çarşıdan aldığı polis kıyafetiyle evlere giriyor.Ben size yarın Kadıköy Akmar pasajından bir ton polis kıyafeti bulup (kelepçesi,apoleti,copuna kadar) gönderirim.
Almanya’daki gurbetçilerin yardımlarını Türkiye’ye ulaştıracak Öger Türk Tur, yardım malzemelerini kabul etmeyi sürdürüyor.

Almanya’nın birçok bölgesinden çok sayıda yardım malzemesi Öger Türk Tur organizasyonluğunda toplanırken yardım malzemeleri arasında çocuk maması, bebek bezi, kazak, ayakkabı gibi bir çok çeşit bulunuyor. Şu ana kadar 60 tona yakın yardım malzemesinin toplandığı belirtilirken yardım malzemelerinin önümüzdeki günlerde kargo uçağı ile Türkiye’ye getirilerek Kızılay’a teslim edileceği kaydedildi.

Öger Türk Tur’a yapılan yardım malzemeleri arasında en ilginci belki de pilot paltolarıydı. Alman havayolu şirketi Germania’nın pilotları, bu kış kullanmaları için şirket tarafından kendilerine verilen paltoları Van’daki depremzedelere gönderilmesi için bağışladı. 30 adet pilot paltonunun da Türkiye’ye gönderilecek yardım malzemeleri ile birlikte depremzedelere teslim edileceği belirtildi.


PİLOTLARDAN GÖZ YAŞARTAN YARDIM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
kart kontrolunun herşeyden önce geldigini de öğretiyorlar. ve herkese diğer çalışanların kartını kontrol (göz ucuyla) yetkisiz geçişlerde dikkatli olması gerektiği de anlatılıyor .Yani kartsız astrasnout kıyafeti ile bile giremezsin önemli noktalara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Pilotlar hava limanı çalışanı mıdır? Sen verme elbiseni kardeşim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yardımın reklamı olmaz beyler, kendinize gelin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ne güvenliği yaa! Adamlar apoletlerini söküp paltolarını yollamışlar insanlar giyip ısınsın diye.İstediğin kadar eğitim al.O eğitimi verenler de çıksın çarşıya görsün.Bu iş Nasreddin Hoca'nın türbesi hesabı.Millet çarşıdan aldığı polis kıyafetiyle evlere giriyor.Ben size yarın Kadıköy Akmar pasajından bir ton polis kıyafeti bulup (kelepçesi,apoleti,copuna kadar) gönderirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000