23 Nisan 2015, Perşembe 13:14:22

PİLOTLARA SERVET HARCAYACAK

Suudi Prens El-Velid Bin Talal Husi mevzilerini bombalayan Suudi pilotlara, her birinin değeri 3 milyon liradan fazla olan Bentley marka süper lüks otomobil hediye edeceğini açıkladı.
  • Araplar istenmeyen millet oldu. Şu şımarıklığa bakın
  • ben onların yerinde Olsam satarım o bentley'i göçmen Suriyeli filistinlilere yardım ederdim Mekkeli Müslümanlar medinedeki putpereslerin baskısından saldırılarından hicret edip medineye gittiklerinde ,Medineliler evlerinin yarısını hurma bahçelerinin yarısını hayvanlarının yarısını herşeylerini mekkede bırakıp muhacir olan Mekkelilerle paylaştı.
  • zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış siz böyle konuştunuz diye adamlar battı zaten
  • Tipik bir arap görmemişliği. Ne zavallı bir millet bunlar böyle.

Dünyanın en zengin kişilerinden biri olarak tanınan Suudi Prens El-Velid Bin Talal, Yemen operasyonuna katılan ve bir aydır bu ülkedeki Husi mevzilerini bombalayan Suudi pilotlara, her birinin değeri 3 milyon liradan fazla olan Bentley marka süper lüks otomobil hediye edeceğini açıkladı.

International Business Times’ın haberine göre; dünyanın 16'ncı en zengini olarak bilinen, eski Suudi Arabistan Kralı Abdullah’ın yeğeni Prens Talal, Yemen operasyonuna katılan 100 Suudi pilota teşvik primi olarak birer Bentley marka süper lüks otomobil hediye edeceğini Twitter üzerinden duyurdu.

Twitter’da 300 milyon dolarlık hissesi bulunan ve toplam 23 milyar dolarlık servete sahip olan Talal, daha önce de Suudi Arabistan Milli Futbol Takımı oyuncularına 25 tane Bentley hediye etmişti.

Suudi Arabistan’ın Yemen operasyonunda şimdiye kadar yaklaşık 1000 Husi milisin öldüğü, 4 bine yakın milis ve sivilin de yaralandığı bildiriliyor.

PİLOTLARA SERVET HARCAYACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Araplar istenmeyen millet oldu. Şu şımarıklığa bakın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 3 yıl önce
ben onların yerinde Olsam satarım o bentley'i göçmen Suriyeli filistinlilere yardım ederdim Mekkeli Müslümanlar medinedeki putpereslerin baskısından saldırılarından hicret edip medineye gittiklerinde ,Medineliler evlerinin yarısını hurma bahçelerinin yarısını hayvanlarının yarısını herşeylerini mekkede bırakıp muhacir olan Mekkelilerle paylaştı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış siz böyle konuştunuz diye adamlar battı zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Tipik bir arap görmemişliği. Ne zavallı bir millet bunlar böyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000