01 Temmuz 2016, Cuma 15:29:30

Pilotlar Vakfı'nın giysi ve gıda yardımı yola çıktı

Türkiye Havayolu Pilotlar Vakfı, ihtiyaç sahipleri ve Bayırbucak Türkmenlerine giysi ve gıda yardım kampanyası malzemelerini Hatay'a yolladı.
  • aynı özveriyi,THY ailesi olarak,bombalı saldırıda ,TGS de hayatını kaybetmiş kardeşlerimizin ailelerinede gösterelim,borcu olan vardır,çocuğunu okutmak isteyen vardır belki başka sıkıntıları olan vardır...şirket elbet destekte bulunacaktır ama bizde bulunsak çokda güzel olur,..TASSA,TALPA,hava iş...HAvak...el birliğiyle destek olalım..
  • Adam gibi adam Belpınar Başkan Duruşuyla, efendiliğiyle ve yardımseverliği ile adam gibi adamdır Belpınar Başkan. Tüm pilotlar adına yapılan bu hayır kabul, Allah yar ve yardımcıları olsun inşAllah.. Oldumu retired haydi uçalım işimizi yapalım arkadaş da rahat etsin
  • Duruşuyla, efendiliğiyle ve yardımseverliği ile adam gibi adamdır Belpınar Paşam. Tüm pilotlar adına yapılan bu hayır kabul, Allah yar ve yardımcıları olsun inşAllah..
  • Emeği gecen herkezden Allah razi olsun. Iyi ki varsınız Belpinar ve oral kaptanim.

Türkiye Havayolu Pilotlar Vakfı, ihtiyaç sahipleri ve Bayırbucak Türkmenlerine giysi ve gıda yardım kampanyası malzemelerini Hatay'a yolladı.

Pilotlar Vakfı Başkanı Kaptan Hüseyin Belpınar "Ülkemizin geçirdiği bu terör ve saldırı olayları yaşandığı bu mübarek günlerde dayanışma kardeşlik ve Birliğe daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Bizlerde Pilotlar adına kampanya düzenleyerek katlı sağlamak istedik. Sınır hattımızda İŞİD ve PKK işe mücadele verip topraklarımızı Can'ı pahasına koruyan Bayırbucak Türkmenlere moral olmak istedik. Kampanyaya destek olan üyelerimize bundan sonraki kampanyaya destek olacaklara şimdiden teşekkür ederiz."

Genel Sekreter Oral Büyüksarı da " Pilotlar Vakfı olarak bu yıl hep ilklere imza attık, yenilerine de atmaya devam edeceğiz. Vakfı'n ve Üyelerinin hakları için yapılan çalışmalar yanında Vakıflar Kanuna göre sosyal sorumluluk projelerini de yürütmekteyiz. Bu projeye katkı sağlayan üyeler ile birlikte erzak ve malzeme kampanyaya destek veren THY Uçuş Eğitim Başkanlığı ve ihtiyaç sahiplerine ulaştıran THY Kargoya teşekkür ederiz.Bu vesile ile bayramlarını tebrik ederiz "dedi. Daha sonra toplanan malzemeler sahiplerine ulaştırılmak üzere teslim edildi.Pilotlar Vakfı'nın giysi ve gıda yardımı yola çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

destek ~ 2 yıl önce
aynı özveriyi,THY ailesi olarak,bombalı saldırıda ,TGS de hayatını kaybetmiş kardeşlerimizin ailelerinede gösterelim,borcu olan vardır,çocuğunu okutmak isteyen vardır belki başka sıkıntıları olan vardır...şirket elbet destekte bulunacaktır ama bizde bulunsak çokda güzel olur,..TASSA,TALPA,hava iş...HAvak...el birliğiyle destek olalım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Belpınar Başkanım ~ 2 yıl önce
Adam gibi adam Belpınar Başkan Duruşuyla, efendiliğiyle ve yardımseverliği ile adam gibi adamdır Belpınar Başkan. Tüm pilotlar adına yapılan bu hayır kabul, Allah yar ve yardımcıları olsun inşAllah.. Oldumu retired haydi uçalım işimizi yapalım arkadaş da rahat etsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adam gibi adam Belpınar Paşam ~ 2 yıl önce
Duruşuyla, efendiliğiyle ve yardımseverliği ile adam gibi adamdır Belpınar Paşam. Tüm pilotlar adına yapılan bu hayır kabul, Allah yar ve yardımcıları olsun inşAllah..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
retired ~ 2 yıl önce
vatandaş emekli olmuş gitmiş hala paşam muhabbetleri..nasıl bir sektör bu yaaaa....işinizi yapın yeterli
Mustafa ~ 2 yıl önce
Emeği gecen herkezden Allah razi olsun. Iyi ki varsınız Belpinar ve oral kaptanim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000