13 Ekim 2009, Salı 07:55:49

'Pilotla sevişmedim' davası!

ABD’li talkşovcu Oprah Winfrey’nin uçağında pilotla seks yaptığı gerekçesiyle işten atılan hostes, iftiraya uğradığını öne sürerek tazminat davası açtı...
  • hepınız baya alakalıymıssınız havacılıkla bellı... buyuk olasılıkla ıftıra kı oylede gıbıme gelıyor.kolay bırseymıs gıbı havada pılot ve hostesın ılıskıye gırmesı.ekıbın gerıye kalanı armut topluyor sankı...yarın obur gun sızınde bacılarınız,kız arkadaslarınız da buna benzer bır ıftaraya kurban gıderse gorurum o gunku ıktıdarla da nasıl dalga gecıyorsunuz.sız hala ıktıdar pesındesınız mıllet namusunu korumaya calısırken.....
  • iyi yapmışlar deve kesmekle.
  • AKP LI KARDES; ELLERINDEN ÖPERIZ MUHTEREM ABIMIZ. YALNIZ BIRSEY UNUTUN, HANI APRONDA DEVE KESILMIS DI YA HANI, ONU UNUTUN SÖYLEMEYE. APRONDA KESILEN DEVE BU OLAYDAN SONRA KESILMISTI DEGILMI? YOK BENDE KARISTIRDIM HERHALDE. ABI KONU NEYDI:-)
  • bencede AKPnin cok buyuk sucu var bu konuda tamamen katılıyorum(!) dalganızı gecın bakalım 2-3 seneye kalmaz gitceniz zaten:)

Hostes Corrine Gehrls (39), pilot Terry Pansing ile yolculuk sırasında cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle, haziranda işten çıkarılmıştı. Hostes, şimdi, aynı uçakta Oprah Winfrey’nin vaftiz kızı Kirby Bumpus ile kabin görevlisi Myron Gooch’un iftirasına uğradığını öne sürüyor.

75 bin Dolar istiyor

Mahkeme kayıtlarına göre, Winfrey, yolcular ve diğer kabin görevlileri uyurken, hostes, uçakta pilotla ilişkiye girdi. İşten atılan hostes, rotadan memnun olmayan Gooch’u şikâyet ettikleri için böyle bir iftiraya uğradığını savunuyor ve 75 bin Dolar tazminat istiyor.

'Pilotla sevişmedim' davası!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
hepınız baya alakalıymıssınız havacılıkla bellı... buyuk olasılıkla ıftıra kı oylede gıbıme gelıyor.kolay bırseymıs gıbı havada pılot ve hostesın ılıskıye gırmesı.ekıbın gerıye kalanı armut topluyor sankı...yarın obur gun sızınde bacılarınız,kız arkadaslarınız da buna benzer bır ıftaraya kurban gıderse gorurum o gunku ıktıdarla da nasıl dalga gecıyorsunuz.sız hala ıktıdar pesındesınız mıllet namusunu korumaya calısırken.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
iyi yapmışlar deve kesmekle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
AKP LI KARDES; ELLERINDEN ÖPERIZ MUHTEREM ABIMIZ. YALNIZ BIRSEY UNUTUN, HANI APRONDA DEVE KESILMIS DI YA HANI, ONU UNUTUN SÖYLEMEYE. APRONDA KESILEN DEVE BU OLAYDAN SONRA KESILMISTI DEGILMI? YOK BENDE KARISTIRDIM HERHALDE. ABI KONU NEYDI:-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bencede AKPnin cok buyuk sucu var bu konuda tamamen katılıyorum(!) dalganızı gecın bakalım 2-3 seneye kalmaz gitceniz zaten:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000