17 Eylül 2017, Pazar 10:36:38

Pilota elden ele para uzattılar

Karadenizli bir grubun elden ele kaptana bilet parası uzattığı görüntüler sosyal medyayı salladı.
  • Salakça bir espri yapılmış sizde bunu habermiş gibi veriyorsunuz...
  • Karadeniz işte, sallasan bir mizaha çarpıyor.
  • Ucuza uçak bileti satılınca, kalitede o şekilde oluyor. İç hatlar resmen otobüs terminali..
  • Ya merak ettim Siz SATILIK mısınız yoksa SATIN mı alındınız. Doğru dürüs ve ilkeli habercilik miş Hadi len ordan yürüyün anca gidersiniz.
  • Niye hep kendi tarafınızdaki yazılanları yayınlıyosun. Espiri yi al yerine Sendika dan size bahşiş gönderildiğini düşün. Ne kadar gerçekçi espiri dimi.
  • Yurt dışımda yapsalar adamlar çok doğal harika ya dersiniz. Trabzonlular yapınca olay olur. Şaka yapmışlar gayette eğlenmişler.
  • Kaptan dedğiniz de insan aralarında egoları kaf dağında olanlar olsada bir çoğu iyi makara insanlardır . Böylesi bir makarayıda kaldırabilicek düzeydedirler. Abartmaya gerek olan bir hadise değil ben katar uçuşu sonrası Kabin memurlarına bahşiş veren yolcu gördüm bunu duyan kaptanımızın buraya bir tip box koyalım bundan sonra anaonsda bunu da dile getiririz lütfen elden bahşiş vermeyin çıkışta tip box a atınız diye makara yaptık aramızda empati yapın biraz hepiniz birbirinize düşman gibi yaklaşıyorsunuz ne oldu bu milletin birbirini sevme hoşgörü yetisine anlamak mümkün değil.
  • İşte bu yüzden İzmirde İzmir diyoruz
  • Uçakta birbirini tanıyan onlarca hatta chartersa tamamı birbirini tanıyan yolcu varsa, bu insanlar bir yerden bir yere eğlenmeye maça vs gidiyorsa kendi aralarında gırgır yapmaya çalışmalarından daha doğal birsey olamaz. Espri size göre kaliteli olabilir ya da olmayabilir. Bu olay bu insanları eglendirmistir. Gezmeye gitmenin bir amacı da keyfini çıkarmaktır ve bu insanlar çıkarmıştır. Biz Türkiye'de gülmeyi unuttuğumuz için gülen insanlar bize tuhaf geliyor artık. Yok kapıyı çalmış 4 level mış bilmemne. Tecrübeli kabin ekibinin bir özelliği de profiling yapabilmesidir. Onlar tehdit seviyelerini burada atıp tutanlardan daha iyi bilir
  • 28 ilk kaptan nerdesin sen beleşe uçuyon valla

Karadenizli bir grubun elden ele kaptana bilet parası uzattığı görüntüler sosyal medyayı salladı.

Rize'nin Ardeşen ilçesi Tunca Beldesinden yola çıkan, İstanbul Sarıyer'de düzenlenecek olan 'Formulaz Tahta Araba' yarışlarında mücadele etmek için İstanbul'a gitmekte olan yarışmacıları taşıyan Trabzon - İstanbul uçağında seyahat eden yarışmacıların elden ele kaptana bilet parası uzattığı görüntüler kısa sürede paylaşım ve izlenme rekoru kırarak sosyal medyada fenomen halinde geldi.

 

Pilota elden ele para uzattılar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (71)

Salakça... ~ 1 yıl önce
Salakça bir espri yapılmış sizde bunu habermiş gibi veriyorsunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bence sen ~ 1 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
Aşırı komik ~ 1 yıl önce
Karadeniz işte, sallasan bir mizaha çarpıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güzel kafa ~ 1 yıl önce
Ucuza uçak bileti satılınca, kalitede o şekilde oluyor. İç hatlar resmen otobüs terminali..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SATILIK ~ 1 yıl önce
Ya merak ettim Siz SATILIK mısınız yoksa SATIN mı alındınız. Doğru dürüs ve ilkeli habercilik miş Hadi len ordan yürüyün anca gidersiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Satılık zavallılar ~ 1 yıl önce
Niye hep kendi tarafınızdaki yazılanları yayınlıyosun. Espiri yi al yerine Sendika dan size bahşiş gönderildiğini düşün. Ne kadar gerçekçi espiri dimi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güzel ~ 1 yıl önce
Yurt dışımda yapsalar adamlar çok doğal harika ya dersiniz. Trabzonlular yapınca olay olur. Şaka yapmışlar gayette eğlenmişler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fo ~ 1 yıl önce
Kaptan dedğiniz de insan aralarında egoları kaf dağında olanlar olsada bir çoğu iyi makara insanlardır . Böylesi bir makarayıda kaldırabilicek düzeydedirler. Abartmaya gerek olan bir hadise değil ben katar uçuşu sonrası Kabin memurlarına bahşiş veren yolcu gördüm bunu duyan kaptanımızın buraya bir tip box koyalım bundan sonra anaonsda bunu da dile getiririz lütfen elden bahşiş vermeyin çıkışta tip box a atınız diye makara yaptık aramızda empati yapın biraz hepiniz birbirinize düşman gibi yaklaşıyorsunuz ne oldu bu milletin birbirini sevme hoşgörü yetisine anlamak mümkün değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
35 ~ 1 yıl önce
İşte bu yüzden İzmirde İzmir diyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
35 e ~ 1 yıl önce
Hangi yüzden. Açık soylede bizde bilelim
A320 cpt ~ 1 yıl önce
Uçakta birbirini tanıyan onlarca hatta chartersa tamamı birbirini tanıyan yolcu varsa, bu insanlar bir yerden bir yere eğlenmeye maça vs gidiyorsa kendi aralarında gırgır yapmaya çalışmalarından daha doğal birsey olamaz. Espri size göre kaliteli olabilir ya da olmayabilir. Bu olay bu insanları eglendirmistir. Gezmeye gitmenin bir amacı da keyfini çıkarmaktır ve bu insanlar çıkarmıştır. Biz Türkiye'de gülmeyi unuttuğumuz için gülen insanlar bize tuhaf geliyor artık. Yok kapıyı çalmış 4 level mış bilmemne. Tecrübeli kabin ekibinin bir özelliği de profiling yapabilmesidir. Onlar tehdit seviyelerini burada atıp tutanlardan daha iyi bilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vayy ~ 1 yıl önce
28 ilk kaptan nerdesin sen beleşe uçuyon valla

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000