08 Kasım 2010, Pazartesi 08:26:26

PİLOT UÇAKLARI KARIŞTIRINCA

Aşırı alkol alan ABD’li pilot Heathrow’da yanlış uçağı kullanmaya kalkıştı.
  • Dünya'da olmuyor sanki..! Biraz takip edin, aratın bakın neler neler çıkıyor yurtdışında da. Pilotluk deneyim işidir. Bu deneyimi kazandıracaksın vatandaşına. Kafasına vura vura yapacaksın gerekirse ama yapacaksın. Şimdi bunun önemini anlayamıyorsun ama 10 yıl içinde anlayacaksın çünkü dönüp baktığında sana ait birşey kalmamış olacak. Patronun dahil yabancı olacak. Uzak değil merak etme, seni de değiştirecekler başka bir yabancıyla. O zaman da ağlamayacaksın. Göreceksin buralardan ahkam kesmenin ne kadar kolay olduğunu tuzun kuruyken.
  • “İniş takımlarını kapatmadan uçan kaptan.” * “Uçaklar havada çarpışıyordu..!” *“THY uçağı Brüksel’de motorunu sürttü...” * “THY Ist-Oslo seferi için kalkış yapan B737-800, kuyruğunu sürttü... *“ Boeing 738 uçağının tail strike olayı ve daha önemlisi; ikinci pilotun illegal uçus konusu” ve duyamadığımız bir çok hatalar zinciri...
  • Gerçekden THY yönetimini taktir ettim şimdi Genel MD.den en al kademeye kadar olan tüm yöneticiler korkunç bir iletişim ve agız birlikteliği içindeler.Taktire şayan bir davranış her gün dünyanın her köşesine dünya kadar uçak ve ekip yolluyorsunuz ama yinede size karşı yazılan tüm yorumlara salyalarınız aka aka cevap veriyorsunuz.Buna üstün meziyet ve yönetim gücü denir..Bravooo..Yahu kardeşim siz ilgilenmeyi elalemin ne dedigi ile önünüze bakın şirketin bekaasına bakın..Tabii ki eleştirecekler, ne o eleştirilmeye tahammülünüz yokmu AGA nız gibi ? Unutmayın muhalefetin olmadıgı yerde yönetim ve demokrasi degil sadece DİKTA VARDIR.BUNU DA ÇOK GÜZEL GÖSTERMİŞSİNİZ MAAŞALLAH 41 KERE...;)
  • ciddiye almayi bos verin.. thy düsmani yorumculara gülmeye bile üseniyorum artik. yaa birakin artik. olayin thy ile ne alakasi var. abd li pilot kafayi cekmis londra da ucaklari karistirmis simdi bunun thy ile ne alakasi var?
Heathrow Havaalanı'nda yanlış uçağı uçurmaya hazırlanan ABD'li pilot George La Perle, limitin 4 katı alkollü çıkması üzerine tutuklandı ve alkollü uçak kullanma suçlamasıyla mahkemeye sevk edildi.


PİLOT UÇAKLARI KARIŞTIRINCA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 8 yıl önce
Dünya'da olmuyor sanki..! Biraz takip edin, aratın bakın neler neler çıkıyor yurtdışında da. Pilotluk deneyim işidir. Bu deneyimi kazandıracaksın vatandaşına. Kafasına vura vura yapacaksın gerekirse ama yapacaksın. Şimdi bunun önemini anlayamıyorsun ama 10 yıl içinde anlayacaksın çünkü dönüp baktığında sana ait birşey kalmamış olacak. Patronun dahil yabancı olacak. Uzak değil merak etme, seni de değiştirecekler başka bir yabancıyla. O zaman da ağlamayacaksın. Göreceksin buralardan ahkam kesmenin ne kadar kolay olduğunu tuzun kuruyken.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
“İniş takımlarını kapatmadan uçan kaptan.” * “Uçaklar havada çarpışıyordu..!” *“THY uçağı Brüksel’de motorunu sürttü...” * “THY Ist-Oslo seferi için kalkış yapan B737-800, kuyruğunu sürttü... *“ Boeing 738 uçağının tail strike olayı ve daha önemlisi; ikinci pilotun illegal uçus konusu” ve duyamadığımız bir çok hatalar zinciri...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Gerçekden THY yönetimini taktir ettim şimdi Genel MD.den en al kademeye kadar olan tüm yöneticiler korkunç bir iletişim ve agız birlikteliği içindeler.Taktire şayan bir davranış her gün dünyanın her köşesine dünya kadar uçak ve ekip yolluyorsunuz ama yinede size karşı yazılan tüm yorumlara salyalarınız aka aka cevap veriyorsunuz.Buna üstün meziyet ve yönetim gücü denir..Bravooo..Yahu kardeşim siz ilgilenmeyi elalemin ne dedigi ile önünüze bakın şirketin bekaasına bakın..Tabii ki eleştirecekler, ne o eleştirilmeye tahammülünüz yokmu AGA nız gibi ? Unutmayın muhalefetin olmadıgı yerde yönetim ve demokrasi degil sadece DİKTA VARDIR.BUNU DA ÇOK GÜZEL GÖSTERMİŞSİNİZ MAAŞALLAH 41 KERE...;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ciddiye almayi bos verin.. thy düsmani yorumculara gülmeye bile üseniyorum artik. yaa birakin artik. olayin thy ile ne alakasi var. abd li pilot kafayi cekmis londra da ucaklari karistirmis simdi bunun thy ile ne alakasi var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000