19 Ekim 2011, Çarşamba 14:45:04

"PİLOT UÇAĞI KAÇIRABİLİRDİ"

Güney Kore havayolları Korean Air’de çalışan bir pilot, Kuzey Kore rejimi yanlısı görüşlerinden dolayı uçuştan alındı...
  • THY hemen işe alır. Nasılsa yabancı.
  • THY ye saldıranların pilot olduğunu nereden çıkarıyorsun anlamadım. Buraya yazan insanların çoğu ya yer görevlisi ya da flight sim. oyunu oynayan bir kısım meraklı, ya da yolcu. Yorumlardan da mı anlamıyorsun?? Bu kadar saf olmayın ama!!
  • Güney Kore de Demokrasi yok demek. Düsünce yasagi.!!!!!!!!!!!!!
  • Bir pilot ancak ve ancak ŞAHSINA MÜNHASIR olur.
Polis, yetkililerin 44 yaşındaki 'Ki' adlı pilotun, uçağı Kuzey Kore’ye kaçırmasından korktuğu için böyle bir karar aldıklarını belirtti.
 
Pilotun, kendi internet sitesinde Kuzey Kore ve lideri Kim Jong-Il’e olan hayranlığını dile getirmesinin ardından yetkililerin dikkatini çektiği kaydedildi.
 
Korean Air sözcüsü, bu durumdan dolayı şirketin "şok olduğunu" belirterek, polisin talebi üzerine pilotun görevden el çektirildiğini söyledi.
 
Sözcü, yolcuların güvenliği için bu kararı aldıklarını kaydetti.

Güney Kore’de yasalar gereği, Kuzey Kore rejimine her türlü övgü ve bu rejimle temas resmi olarak yasaklanmış durumda, bu yasağa aykırı hareket edenler ise ağır hapis cezalarıyla karşı karşıya bulunuyor. (Milliyet)
"PİLOT UÇAĞI KAÇIRABİLİRDİ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 7 yıl önce
THY hemen işe alır. Nasılsa yabancı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY ye saldıranların pilot olduğunu nereden çıkarıyorsun anlamadım. Buraya yazan insanların çoğu ya yer görevlisi ya da flight sim. oyunu oynayan bir kısım meraklı, ya da yolcu. Yorumlardan da mı anlamıyorsun?? Bu kadar saf olmayın ama!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Güney Kore de Demokrasi yok demek. Düsünce yasagi.!!!!!!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir pilot ancak ve ancak ŞAHSINA MÜNHASIR olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000