18 Kasım 2011, Cuma 07:20:04

PİLOT TUVALETTE MAHSUR KALDI

ABD'de iç hat seferi yapan bir uçağın pilotunun tuvalette mahsur kalması havada paniğe neden oldu.
  • Yolcunun kokpite geçmesi imkansızdır,Kabe gibi korunan kokpite kabin memurlarını aşıp nasıl geçmiş? Oscar birçok dalda aday film tadında:)))
  • hakikaten kabin ekibi bu esnada ne yapıyormuş merak ettim..
  • Filosunda 76 embraer ucagi olan bir sirket. bu ucakta hic mi hostes yok yardimci pilotla irtibata gececek? bu haberin incelenmesini talep ediyorum airporthaber yetkilileri. bu iste bir yamuk var.

New York Post gazetesi, Kuzey Karolayna eyaletinden havalanan Chatauqua havayollarına ait uçağın pilotunun tuvalette mahsur kaldığını ve yardım istemek için kapıya vurduğunu yazdı.

Pilotun sesini duyan Ortadoğu aksanıyla konuşan bir yolcunun kokpite giderek kapıdan yardımcı pilotu uyarmaya çalışmasının ise "işleri daha da karıştırdığı" belirtildi.

Gazetenin haberine göre, pilotun uzun süre tuvaletten gelmemesinden tedirgin olan yardımcı pilot, kokpite girmeye çalışan yabancı yolcuya inanmadı.

Kontrol kulesi, yardım isteyen yardımcı pilota acil durum sinyali göndermesini ve hemen uçağı indirmesini önerdi, bu sırada savaş uçakları da alarma geçirildi.

Dakikalar süren panik halinden sonra pilotun tuvaletin kapısını kırması ve yerine oturmasının ardından uçak, New york'a normal iniş yaptı.

Yardımcı pilotu uyarmaya çalışan yabancı yolcunun kimliği ve milliyeti açıklanmadı.(Cnnturk)
PİLOT TUVALETTE MAHSUR KALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Yolcunun kokpite geçmesi imkansızdır,Kabe gibi korunan kokpite kabin memurlarını aşıp nasıl geçmiş? Oscar birçok dalda aday film tadında:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hakikaten kabin ekibi bu esnada ne yapıyormuş merak ettim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Filosunda 76 embraer ucagi olan bir sirket. bu ucakta hic mi hostes yok yardimci pilotla irtibata gececek? bu haberin incelenmesini talep ediyorum airporthaber yetkilileri. bu iste bir yamuk var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000