05 Nisan 2010, Pazartesi 09:16:25

PİLOT TİCARETİ

AirportHaber Bazyazarı ve Airport TV Yönetim Kurulu Başkanı Sefa İnan bu haftaki köşe yazısında pilot ihtiyacının her geçen gün arttığını ifade ediyor... Peki, İnan başka neler diyor, neler öneriyor?
  • Bu isin ustune gidecek Sefa bey gibi bilincli cesur insanlara ihtiyacimiz var!
  • GERİ BİLGİLENDİRME OLMALI.GİTTİM DİNLEDİM. YORUMUM BU DİYE BURAYA YAZIN.BİZ SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR DEYİMİNE KATILAN VATANI İÇİN ÇALIŞAN İNSANLARINA GÜVENEN ONLARIN İYİ ŞEYLER YAPTIGINA İNANAN TOPLUM OLMALIYIZ.
  • SEFA BEY BU YOLA BAŞ KOYDUN .O ZAMAN SENİ DOGRU BİLGİLENDİRECEKLERİ SEN BULACAKSIN.BEN ASKER DEGİLİM AMA KOMUTANI KARARGAHI YÖNLENDİRİR.LÜTFEN BUNU BİL.
  • SİZ SİNERJİ YARATIRSANIZ .HERŞEY ORTAYA ÇIKAR. KIRMIZI KART GORMEYEN İYİ YOLDADIR.BU İŞİ BİLENLER KIRMIZI KARTIN ANLAMINI SİZE AÇIKLAR.

...

Türkiye’mizde pilot ihtiyacı gittikçe büyüyor. Pilot sorunu büyüyor dediğimde; kimse bu ifadeyi pilot bulunamamasına bağlamasın. Evet,Türkiye havacılık sektöründe bir eğitim merkezi olma yolunda ilerlerken, sistem tersine işleyerek kendi ülkesinin çocuklarına değil, yabancılara açık işlemektedir.

Pilot okulları ile ilgili bir çok yazı yazıp, TV programları yapmış bir kişi olarak, bu sefer de gözümü, yine pilot sorununun, yani genç pilotlarımızın sorununu çözeceğine bu işi ticarete dökmüş şirketlerimize ve buna çözümsüzlükten ses çıkaramayan SHGM’ye ve  yeteri kadar denetlenmediği iddia edilen Türkiye’deki TRTO (Yetkili Tip İntibak Eğitim Organizasyonları) dikmiş bulunmaktayım.

AirportHaber Bazyazarı ve Airport TV Yönetim Kurulu Başkanı Sefa İnan'ın köşe yazısının tamamını okumak için TIKLAYIN

PİLOT TİCARETİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Bu isin ustune gidecek Sefa bey gibi bilincli cesur insanlara ihtiyacimiz var!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
GERİ BİLGİLENDİRME OLMALI.GİTTİM DİNLEDİM. YORUMUM BU DİYE BURAYA YAZIN.BİZ SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR DEYİMİNE KATILAN VATANI İÇİN ÇALIŞAN İNSANLARINA GÜVENEN ONLARIN İYİ ŞEYLER YAPTIGINA İNANAN TOPLUM OLMALIYIZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SEFA BEY BU YOLA BAŞ KOYDUN .O ZAMAN SENİ DOGRU BİLGİLENDİRECEKLERİ SEN BULACAKSIN.BEN ASKER DEGİLİM AMA KOMUTANI KARARGAHI YÖNLENDİRİR.LÜTFEN BUNU BİL.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SİZ SİNERJİ YARATIRSANIZ .HERŞEY ORTAYA ÇIKAR. KIRMIZI KART GORMEYEN İYİ YOLDADIR.BU İŞİ BİLENLER KIRMIZI KARTIN ANLAMINI SİZE AÇIKLAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000