07 Ocak 2011, Cuma 17:13:52

PİLOT ŞOK OLDU

Bir uçağın kokpit camına kuş çarparsa ne olur?
  • Bu yorum yapıpda yabancı pilot diyenler kardeşim sonuçta oda bir insan yabancı Türkü yok bu işin bir empati kur o pilot sen olsan hiç tahmin edemediğin bir yükseklikte uçağın camına bir şey carpsa kan olsa sen ne yaparsın? Şimdi diyorum İşaret parmağını iki kaşıyın ortasına getirerek koy ne oldu tırtınmı? hayır refleks verdin pilotunkide öyle birşey..
  • Elbetteki hepsi aynı değil ama bazı pilotlarımız ne zaman egolarından sıyrılıp sahip oldukları zor ve güzel mesleği alçakgönüllü, başkalarını hor görmeyen bir kişilikle tamamlayacaklar merak ediyorum.
  • Condor cinsi akbabalar 9000 metre(!) yüksekliğe rahatça çıkıyor. ve dünyanın en büyük kuşu olmakta. 30.000 bin feet onun için gayet doğal bir ortam.
  • havacilik camiasinin en onemli dislisi pilotlardir siz kimsinizki
 İşte bir uçağın içine yerleştirilen kameraya yansıyan metrelerce yüksekteki demir kuş ile gerçek kuşun çarpışma görüntüsü... 


PİLOT ŞOK OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bu yorum yapıpda yabancı pilot diyenler kardeşim sonuçta oda bir insan yabancı Türkü yok bu işin bir empati kur o pilot sen olsan hiç tahmin edemediğin bir yükseklikte uçağın camına bir şey carpsa kan olsa sen ne yaparsın? Şimdi diyorum İşaret parmağını iki kaşıyın ortasına getirerek koy ne oldu tırtınmı? hayır refleks verdin pilotunkide öyle birşey..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Elbetteki hepsi aynı değil ama bazı pilotlarımız ne zaman egolarından sıyrılıp sahip oldukları zor ve güzel mesleği alçakgönüllü, başkalarını hor görmeyen bir kişilikle tamamlayacaklar merak ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Condor cinsi akbabalar 9000 metre(!) yüksekliğe rahatça çıkıyor. ve dünyanın en büyük kuşu olmakta. 30.000 bin feet onun için gayet doğal bir ortam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
havacilik camiasinin en onemli dislisi pilotlardir siz kimsinizki

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000