17 Ekim 2010, Pazar 09:00:10

Pilot ölümden döndü

İstanbul’da önceki gece etkisini artıran sağanak yağmur, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi bahçesinde bir ağacın devrilmesine neden oldu. Ağacın altında kalan araçtaki F-16 pilotu teğmen ölümden döndü, otomobilde büyük hasar meydana geldi.
  • Arkadaşım o teğmenlere değil 2, 4uzman doktor maaşı az bile. Seni F-4,F-16'lıyla 1 sorti uçursunlar bir daha uçmamaya yemin edersin. Ne şartlarda görev yaptıklarını bilmiyorsun. 30 küsür milyon dolarlık uçağı emanet ettiğin adama hakkını vereceksin. Kaptan koltuğunda oturmak için 40 yaşıma kadar apartman boyu kitap okudum hala da okuyorum. Adamın canını sıkmayın. Siz kendinizi geliştirmeye bakın.
  • sen bakma kardeş 22-23 yaşında 2 uzm.dr maaşı alır azdır tabı onlara. 30 unda sivil hayatta devlet ımkanlarını tebrube yaparak devletın en büyüğünden daha büyük görürler kendilerini ve mükemmel dizayn edilip yapılan uçaklarda çoğu şeyden anlamasalar da kendi kendine uçan uçakların kaptan koltuklarında laf olsun oturup, kahve içip emekle çalışanların emeklerını olumsuz yorumlayarak, 12-13 dr maaşı alıp sırtımızdan yaşarlar...
  • Senin o arabasını beğenmediğin KOSKOCA teğmen kaç lira maaş alıyor senin haberin var mı?
  • ..... neyse.... Anladın sen onu..
Ankara’da Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nda görev yapan Teğmen H.T. izin alarak İstanbul’da bulunan dayısının yanına geldi. Akşam saatlerinde arkadaşlarıyla buluşan teğmen, gece saatlerinde arkadaşını, görev yaptığı hastane olan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’ne getirdi. Arkadaşı otomobilden inen saat 01.00 sıraları teğmen H.T. kontağı kapattıktan sonra büyük bir gürültüyle sarsıldı. Ölümden saniyelerle kurtulan teğmen otomobilin diğer kapısından indi. Yağmur nedeniyle ikiye bölündüğü belirtilen ağacın otomobilin üzerinden kaldırılması için itfaiyeye haber verildi. Ekipleri sabah saatlerinde hastaneye gelerek ağacı otomobilin üzerinden kaldırdı. Teğmen ve arkadaşının sağlık durumunun ise iyi olduğu belirtildi.
Pilot ölümden döndü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaşım o teğmenlere değil 2, 4uzman doktor maaşı az bile. Seni F-4,F-16'lıyla 1 sorti uçursunlar bir daha uçmamaya yemin edersin. Ne şartlarda görev yaptıklarını bilmiyorsun. 30 küsür milyon dolarlık uçağı emanet ettiğin adama hakkını vereceksin. Kaptan koltuğunda oturmak için 40 yaşıma kadar apartman boyu kitap okudum hala da okuyorum. Adamın canını sıkmayın. Siz kendinizi geliştirmeye bakın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sen bakma kardeş 22-23 yaşında 2 uzm.dr maaşı alır azdır tabı onlara. 30 unda sivil hayatta devlet ımkanlarını tebrube yaparak devletın en büyüğünden daha büyük görürler kendilerini ve mükemmel dizayn edilip yapılan uçaklarda çoğu şeyden anlamasalar da kendi kendine uçan uçakların kaptan koltuklarında laf olsun oturup, kahve içip emekle çalışanların emeklerını olumsuz yorumlayarak, 12-13 dr maaşı alıp sırtımızdan yaşarlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Senin o arabasını beğenmediğin KOSKOCA teğmen kaç lira maaş alıyor senin haberin var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
..... neyse.... Anladın sen onu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000