27 Temmuz 2015, Pazartesi 13:25:07

"Pilot, kucağına oturabileceğimizi söyledi"

Eski porno yıldızı Chloe Khan, Kuveyt Havayolları’nın Londra-New York seferini yapan uçağında, kaptan pilot tarafından kokpite davet edildiğini iddia etti. Khan’ın içeriden çektiği fotoğraflar ve bir video da yayınlandı.
  • Sanirim bu yabanci bir sirkette olmustur 99%. Biz yeri geldimi burda Kaptanlarimiza kriik veriyorus aslinda pozitif kritik,bizim Turk kaptanlarinin sanirim is/cucs esnasinda ahlaklarina asla kimse dil uzatamaz.Yigidi oldur hakkini inkar etme.
  • Bu yorumları okuyan bılıncsız ınsanlar da kaptanların bu ıslere meyıllı ve ısteklı oldugunu ınsan hayatından muhım bır meseleymıs gıbı sankı tek derdımızın uckurumuzun pesınde oldugunu dusunebılır!!!sunu unutmayın herseyın tek yetkılısı ve sorumlusu bızler degılız,anlayana...gokyuzunde pıslık olan ha yerde ha gokte degısmez ınsanda akıl ve vıcdan olsun gerısı bos!!
  • Arkadaşlar konuştuğumuz konunun kaptanlıkla bir alakası yok. Pilot arkadaşların maaşları diğer departmanlara göre daha fazladır bu ortada, asıl tartışılması gereken konu ; gelir artarsa lüx artar, bu oranla görgü kavramı bazı insanlarda düşüyor, bazılarında yükseliyor. asıl problem bu... yoksa lüx yaşam sürüp mütavazi takılan arap da vaaar.. kaptan da.. Karakter.
  • hani pilotmuşum da kokpite almışım sonra video-kayıt demişim 00:20 teyzem güldüğü anda veriyorum imörcinsiyi. o nedir ya.

Webcam önünde soyunarak milyon dolarlar kazanan Khan, kendisinin ve güzel bir arkadaşının emniyet kemerlerinin çıkarılabileceği yönündeki ikazın hemen ardından bir hostes aracılığıyla kokpite davet edildiklerini söyledi.

İngiliz Daily Star gazetesine konuşan 24 yaşındaki Khan, ardından kaptanın kokpit kapısını kilitlediğini ve şampanya ikram ettiğini ifade ederek şöyle devam etti: “Kokpitteki butonların ne işe yaradığını gösterirken, kucağına oturabileceğimizi ve uçağı kullanabileceğimizi söyledi. Bizi ‘seksi’ diye çağırıyordu ve ona ‘çapkın’ dememizi istiyordu.”

"KOKPİTTE SAATLERCE EĞLENDİK"
Khan ve arkadaşı, adı açıklanmayan pilotun, hosteslerin yarısıyla yatmakla övünürken, uçuş sırasında 40 tane sigara içtiğini de öne sürdü. Kokpit içinde çekilen videoda şarkı söylerken görülen Khan, kaptan pilotla saatlerce eğlendiklerini söyledi.

Kadınları kokpite davet eden kaptan pilot, 11 Eylül 2001 saldırılarından sonra konan kuralları ihlâl etti. Söz konusu pilotun başı, 2007'de getirilen sigara yasağını deldiği için de derde girebilir. 

"Pilot, kucağına oturabileceğimizi söyledi"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Bush-Pilot ~ 3 yıl önce
Sanirim bu yabanci bir sirkette olmustur 99%. Biz yeri geldimi burda Kaptanlarimiza kriik veriyorus aslinda pozitif kritik,bizim Turk kaptanlarinin sanirim is/cucs esnasinda ahlaklarina asla kimse dil uzatamaz.Yigidi oldur hakkini inkar etme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bu yorumları okuyan bılıncsız ınsanlar da kaptanların bu ıslere meyıllı ve ısteklı oldugunu ınsan hayatından muhım bır meseleymıs gıbı sankı tek derdımızın uckurumuzun pesınde oldugunu dusunebılır!!!sunu unutmayın herseyın tek yetkılısı ve sorumlusu bızler degılız,anlayana...gokyuzunde pıslık olan ha yerde ha gokte degısmez ınsanda akıl ve vıcdan olsun gerısı bos!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pilotluk ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar konuştuğumuz konunun kaptanlıkla bir alakası yok. Pilot arkadaşların maaşları diğer departmanlara göre daha fazladır bu ortada, asıl tartışılması gereken konu ; gelir artarsa lüx artar, bu oranla görgü kavramı bazı insanlarda düşüyor, bazılarında yükseliyor. asıl problem bu... yoksa lüx yaşam sürüp mütavazi takılan arap da vaaar.. kaptan da.. Karakter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
empati ~ 3 yıl önce
hani pilotmuşum da kokpite almışım sonra video-kayıt demişim 00:20 teyzem güldüğü anda veriyorum imörcinsiyi. o nedir ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000