26 Şubat 2011, Cumartesi 14:03:42

"PİLOT KADINSA BEN UÇMAM!"

“Kadın pilotu kabul etmiyorum, ölmek istemiyorum” diyen yolcu, uçağın 2 saat rötarla kalkmasına sebep oldu.
  • pilot, bayan mi? yolda inecek var!!! :))))))
  • kadınlar tek basına bakkala gonderılmez ne ucagı
  • bayanlardan güzel pilot olur ama sadece "güzel" pilot olur:))
  • Araba park etmekten aciz bu insanlara uçak teslim edilir mi desem inanmayın şaka yapıyorum :) bazen en deli pilotlar kadınların arasından çıkıyor :)) ben seve seve binerim. bütün pilotlara güvenirim çünkü...

Hindistan merkezli IndiGo havayolu şirketine ait uçak, yeni Delhi’den Mumbai havalimanına kalkmak üzereydi ki, pilot kabinine giren kaptan pilotun bir kadın olduğunu gören yolcu, yüksek sesle bağırmaya başladı: “Aklı evinde mi yoksa çocuğunda mı olacak, yoksa bu uçağı emniyetli şekilde uçacak mı? Kadın pilotla uçmak intihardır”.

Uçağın kabin görevlileri tarafından rahatlatılmaya çalışılan yolcu ısrarına devam edince, diğer yolcuların da tepkisini çekmeye başladı. Bayan pilotun son derece iyi eğitimli, tecrübeli ve çok iyi referanslara sahip olduğu açıklamaları da, yolcunun erkek pilot talebini engelleyemedi.

15 dakika kadar süren tartışmanın sonunda havalimanı polisi tarafından uçaktan indirilen yolcu, havalimanında da şikayetini yüksek sesle sürdürdü.

Söz konusu yolcuya ait valizlerin de uçaktan indirilmesiyle ve diğer işlemlerin düzenlenmesiyle birlikte, uçak toplamda 2 saat gecikmeyle hareket edebildi.

IndiGo havayolu şirketinden bir yetkili, “Muhtemelen ruhsal sorunları olan bir yolcuyla uğraştık. Yolcularımızdan özür diliyoruz” dedi. (TourExpi)

"PİLOT KADINSA BEN UÇMAM!"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

Misafir ~ 7 yıl önce
pilot, bayan mi? yolda inecek var!!! :))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kadınlar tek basına bakkala gonderılmez ne ucagı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bayanlardan güzel pilot olur ama sadece "güzel" pilot olur:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Araba park etmekten aciz bu insanlara uçak teslim edilir mi desem inanmayın şaka yapıyorum :) bazen en deli pilotlar kadınların arasından çıkıyor :)) ben seve seve binerim. bütün pilotlara güvenirim çünkü...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000