13 Ekim 2010, Çarşamba 17:48:26

PİLOT HAVADA HAYATINI KAYBETTİ!

Katar Havayolları'nın Manila-Doha seferini yapan uçağının pilotunun, uçuş sırasında öldüğü bildirildi.
  • Saçma sapan yorum yapanlar uçakta neden en az 2 pilot olduğunu şimdi anladınız mı? Allah rahmet eylesin pilota..
  • Çok gençmiş. Yazık olmuş.Çocuklarına çok üzüldüm..:((
  • Yahu Hintli de.... Hindistan' da 200 milyona yakın müslüman var. Ne bilirsin ki onlardan birisi değil ? Qatar Havayolları' nda uçuyormuş , ya müslümansa ? Ne der meselde hatırla : "sakın kimsenin imanını sorgulama, arpa tanesi kadar iman sahibi ise ve ona imansız dersen sen Allah korusun imanından olursun" ! Hemen kelime-i tevhid getir de tövbe istiğfar et ! Allah' ın takdirine de sakın karışma ! Allah' dan kork ! O Rahman ve Rahim' dir. O' nun affı kime, azabı kime olacak, O' ndan başka kimse bilemez ! ALLAH' DAN KORK !!!
  • hintliydi, 10 ve 13 yasinda iki cocuk babasiydi rahmetli kaptanimiz. Ucakta 14 mirettebat ve 260 yolcu sag salim inedildigi icin mutlu olmak yerine muslumansa allah rahmet eglesin diyen zihniyeti kiniyorum.
Havayolu şirketinden yapılan açıklamada, QR 645 sefer sayılı yolcu uçağının pilotunun, Manila'dan Katar'ın başkenti Doha'ya yapılan uçuş sırasında hayatını kaybettiği belirtildi.
 
Uçağın bu nedenle zorunlu olarak Kuala Lumpur'a indiği belirtilen açıklamada, pilotun ölüm nedeni, adı ve milliyeti belirtilmedi.
 
Kuala Lumpur'da başka bir ekip tarafından devralınan uçağın, indikten iki saat sonra Kuala Lumpur'dan Doha'ya hareket ettiği ifade edildi.
 
Pilotun ölmesi nedeniyle uçuşun herhangi bir riske girip girmediği belirtilmeyen açıklamada, olayla ilgili başka ayrıntı da verilmedi.
 
PİLOT HAVADA HAYATINI KAYBETTİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 8 yıl önce
Saçma sapan yorum yapanlar uçakta neden en az 2 pilot olduğunu şimdi anladınız mı? Allah rahmet eylesin pilota..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Çok gençmiş. Yazık olmuş.Çocuklarına çok üzüldüm..:((

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yahu Hintli de.... Hindistan' da 200 milyona yakın müslüman var. Ne bilirsin ki onlardan birisi değil ? Qatar Havayolları' nda uçuyormuş , ya müslümansa ? Ne der meselde hatırla : "sakın kimsenin imanını sorgulama, arpa tanesi kadar iman sahibi ise ve ona imansız dersen sen Allah korusun imanından olursun" ! Hemen kelime-i tevhid getir de tövbe istiğfar et ! Allah' ın takdirine de sakın karışma ! Allah' dan kork ! O Rahman ve Rahim' dir. O' nun affı kime, azabı kime olacak, O' ndan başka kimse bilemez ! ALLAH' DAN KORK !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
hintliydi, 10 ve 13 yasinda iki cocuk babasiydi rahmetli kaptanimiz. Ucakta 14 mirettebat ve 260 yolcu sag salim inedildigi icin mutlu olmak yerine muslumansa allah rahmet eglesin diyen zihniyeti kiniyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000