19 Şubat 2014, Çarşamba 08:30:55

PİLOT FACİAYI ÖNLEDİ!

İngiltere’nin Luton Havalimanında easyJet’e ait yolcu uçağı büyük bir tehlike atlattı.
  • Senin kafan dar
  • TECRÜBELİ PİLOT??? O zaman dar gövdeli uçakta ne arıyor?
  • Ilber Hoca ?? Sen kesin olarak embesillik hakkinda master yapmış ve senin gibi embesilleri piyasaya surmek adina dersler veriyorsundur. Bu yazdigindan bu sonucu cikartmak icin profesor olmaya gerek yok.Keske sende şu an kalp krizi geçirsende dunyadan bir embesil daha defolup gitse.
  • Ilber Hoca ve Ugur isimli soytarilar. Oncelikle Ilber denen adam. Taki olarak ta Hoca yi eklemissin eger sen hocaysan Allah seni kahretsin senin ogrencilerinin vay haline.Tamamen samimi bir dusuncemi paylastim sizlere.Sen bunu karsiliginda keske olsen diye mesaj yaziyorsun ! ve buna cahillik diyorsun.Ben pilot degilim bu konuda da bilgim yoksa bunu cahillik olarak nitelendirmeniz tamamen sizin cahilliginizden kaynaklaniyor. Ugur yuh luk bir durum yok ! Asil sana yuh hatta sana cüş diyorum. Hayatımda sizin gibi organiza olmuş ve aynı zamanda yazma becerisi kazanmış bir maymun çift görmedim. Sizinle aynı oksijeni bende yakıyorum.Daha doğrusu yaktığınız bu oksijen size haram !

İngiltere’nin Luton Havalimanında easyJet’e ait yolcu uçağı büyük bir tehlike atlattı.

Londra yakınlarında bulunan havalimanına inmek isteyen uçak piste saniyeler kala ters rüzgara yakalandı. Bir sağa, bir sola yalpalayan uçak piste teker koymak üzereyken tecrübeli pilot, yeniden havalandı. Bir yandan da panikle çığlık atan yolcular için anons yapan kokpit ekibi, son anda uçağı ters rüzgardan kurtardı. Havada 15 dakika tur atan uçak daha sonra pilotun ustalığıyla piste indi.

Yetkililer büyük bir facianın, pilotun tecrübesi sayesinde önlendiğini belirtirken, Luton Havalimanı'nda sık sık ters rüzgar vakalarının yaşandığı öğrenildi.

PİLOT FACİAYI ÖNLEDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

dar gövdeli ~ 4 yıl önce
Senin kafan dar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
TECRÜBELİ PİLOT??? O zaman dar gövdeli uçakta ne arıyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ilber Hoca ?? Sen kesin olarak embesillik hakkinda master yapmış ve senin gibi embesilleri piyasaya surmek adina dersler veriyorsundur. Bu yazdigindan bu sonucu cikartmak icin profesor olmaya gerek yok.Keske sende şu an kalp krizi geçirsende dunyadan bir embesil daha defolup gitse.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu dan. ~ 4 yıl önce
Ilber Hoca ve Ugur isimli soytarilar. Oncelikle Ilber denen adam. Taki olarak ta Hoca yi eklemissin eger sen hocaysan Allah seni kahretsin senin ogrencilerinin vay haline.Tamamen samimi bir dusuncemi paylastim sizlere.Sen bunu karsiliginda keske olsen diye mesaj yaziyorsun ! ve buna cahillik diyorsun.Ben pilot degilim bu konuda da bilgim yoksa bunu cahillik olarak nitelendirmeniz tamamen sizin cahilliginizden kaynaklaniyor. Ugur yuh luk bir durum yok ! Asil sana yuh hatta sana cüş diyorum. Hayatımda sizin gibi organiza olmuş ve aynı zamanda yazma becerisi kazanmış bir maymun çift görmedim. Sizinle aynı oksijeni bende yakıyorum.Daha doğrusu yaktığınız bu oksijen size haram !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilber ~ 4 yıl önce
Sayın yolcu, ilber hoca bu ara internette yer alan ilber ortaylı caps'lerinden alıntı yapmış. Espriyi bilmediğiniz için haklı olarak kızmışsınız. Nette araştırırsanız göreceksiniz.
.... ~ 4 yıl önce
yolcu bey google a "çok cahilsin keşke ölsen" yazın.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000