05 Nisan 2010, Pazartesi 09:45:08

PİLOT DENETLEMEK İÇİN PİLOT OLMAK GEREKİR Mİ?

Airport TV Haber Müdürü Murat Herdem bu haftaki köşe yazısında Sefa İnan'la Kara Kutu programına konuk olan Ümit Çendek'in açıklamalarını değerlendirdi...
  • AĞIZLARI KONUŞANLARIN BEYNİ OLMADIĞI NE KADAR BELLİ VE DE HALA AĞIZLARIYLA KONUŞMAYA DEVAM EDİYORLAR. TABİ DEMOKRASİDE ONLARINDA SÖZ HAKKI VAR. ANCAK BU MEMLEKET O YÜZDEN GERİDE. BEYNİ OLANLAR KONUŞSSA, ANLATSA, YAZSA ZATEN BİZDE BİR AMERİKA VE İNGİLTERE OLURDUK. EĞER SEVGİLİ VE DEĞERLİ ARKADAŞIM ÜMİT ÇENDEK'İ, SİZ ADAM YERİNE KOYMUYORSANIZ VE KENDİNİZ İÇİN DE BEN ADAMIM DİYORSANIZ VE DE ONUN FİKİRLERİNE KARŞI FİKİR ÜRETİYORSANIZ, SN. SEFA İNAN’A SÖYLEYİN DE SİZİ DE AIRPORT TV’DE KONUŞTURSUN. AMA SANMIYORUM, SN SEFA İNAN GİBİ FİKİR PROGRAMLARI YAPAN KİŞİLER, SADECE BEYNİ OLANLARI PROGRAMLARINA KONUK EDEBİLİR. SAYGILAR.
  • Denetlenen adamın pilotajı değil ki. Az gittik, uz gittik dere tepe düz gittik. Döndük bir de arkamıza baktık ki, bir arpa boyu yol gitmişiz.
  • ÇÜNKÜ SEKTÖRDE ARTIK SADECE ERKEK DEĞİL BİR ÇOK BAYAN PİLOTUMUZ DA VAR ONUN İÇİN SİZİ HAKLI BULUYORUM ..ANCAK PİLOT OLMAYAN BU İŞİN ANCAK UÇUŞ SAATLERİNİ VE EVRAK EKSİKLİKLERİNİ DENETLER.ANCAK BU KADAR OLUR YOKSA VERTİGO OLUR GİDER.
  • HERKES KENDİ LEVYESİNİ TUTU DİYE PİLOT OLAMAZ OLURSA BİLE HAYALİ UÇUYORDUR.VEDE FAZLA ZAMANI YOKTUR.ACİL EMERGENCY İNİŞE GEÇMİŞTİR BİLE SÜRESİ EN FAZLA 2 DAK YERE DEĞMESİ İSE 3 VEYA 5 SN YEDİR.HER KALKAN ŞEYİ UÇURMAK ADETTEN OLMUŞ..NASIL BİR TEKNİSYENİ TEKNİSYEN ANLARSA GERÇEK UÇAN PİLOTUDA GERÇEK UÇMUŞ İNSANLARIN DENETLEMESİ KADAR DOĞRU BİR KONU OLMAZ ....BBY BY ÇARLİ YAZAR SİZLERDE OK DERSİNİZ ..SEVGİLİ OKUYUCULAR ...ARIZA HER ŞEKİLDE BULUNUR..ANCAK BU MESLEK GURUBUNDA ÖYLE KALİTE MD ,MÜDÜRLER VARKİ PANTOLON PAÇASI YERDEN 25 SANTİM KISA VE GÖBEKTEN SIKMA KEMERLE DOLAŞIYOR VE KALİTE ANLATMAYA ÇALIŞIYOR..VAZGEÇİN BU İŞLERDEN HERKES GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ ÇALIŞIP YAPTIĞI İŞİN LİSANSINI ALARAK YAPSIN BAKIN BAKALIM KİMSE KOLAYLIKLA DENET

Her meslekte o mesleğe yeni başlayan gençlere karşı bir defans vardır. O işi iyi yapabilmek için kimilerine göre yaşını başını almış, kelli felli olmak, olmazsa olmaz şartlardandır. Siz Allah vergisi yeteneğe, her tür bilgi donanımına da sahip olsanız tevellütünüz eski değilse ne yeteneğinize ne bilginize itibar edilir. Alaysı bir bakışla, hafif bir bıyık altı gülümseme, 'hadi ordan çocuk' sözüne bile gerek bırakmaz...

Nerden bu konuya geldim onu anlatayım. Pazartesi günü Sefa İnan'ın Kara Kutu programına Sivil Havacılık eski Genel Müdür Yardımcısı Ümit Çendek konuk olarak katıldı. Orada ilginç bir konuya değinildi.

Airport TV Haber Müdürü Murat Herdem'in köşe yazısının tamamını okumak için TIKLAYIN

PİLOT DENETLEMEK İÇİN PİLOT OLMAK GEREKİR Mİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
AĞIZLARI KONUŞANLARIN BEYNİ OLMADIĞI NE KADAR BELLİ VE DE HALA AĞIZLARIYLA KONUŞMAYA DEVAM EDİYORLAR. TABİ DEMOKRASİDE ONLARINDA SÖZ HAKKI VAR. ANCAK BU MEMLEKET O YÜZDEN GERİDE. BEYNİ OLANLAR KONUŞSSA, ANLATSA, YAZSA ZATEN BİZDE BİR AMERİKA VE İNGİLTERE OLURDUK. EĞER SEVGİLİ VE DEĞERLİ ARKADAŞIM ÜMİT ÇENDEK'İ, SİZ ADAM YERİNE KOYMUYORSANIZ VE KENDİNİZ İÇİN DE BEN ADAMIM DİYORSANIZ VE DE ONUN FİKİRLERİNE KARŞI FİKİR ÜRETİYORSANIZ, SN. SEFA İNAN’A SÖYLEYİN DE SİZİ DE AIRPORT TV’DE KONUŞTURSUN. AMA SANMIYORUM, SN SEFA İNAN GİBİ FİKİR PROGRAMLARI YAPAN KİŞİLER, SADECE BEYNİ OLANLARI PROGRAMLARINA KONUK EDEBİLİR. SAYGILAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Denetlenen adamın pilotajı değil ki. Az gittik, uz gittik dere tepe düz gittik. Döndük bir de arkamıza baktık ki, bir arpa boyu yol gitmişiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ÇÜNKÜ SEKTÖRDE ARTIK SADECE ERKEK DEĞİL BİR ÇOK BAYAN PİLOTUMUZ DA VAR ONUN İÇİN SİZİ HAKLI BULUYORUM ..ANCAK PİLOT OLMAYAN BU İŞİN ANCAK UÇUŞ SAATLERİNİ VE EVRAK EKSİKLİKLERİNİ DENETLER.ANCAK BU KADAR OLUR YOKSA VERTİGO OLUR GİDER.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
HERKES KENDİ LEVYESİNİ TUTU DİYE PİLOT OLAMAZ OLURSA BİLE HAYALİ UÇUYORDUR.VEDE FAZLA ZAMANI YOKTUR.ACİL EMERGENCY İNİŞE GEÇMİŞTİR BİLE SÜRESİ EN FAZLA 2 DAK YERE DEĞMESİ İSE 3 VEYA 5 SN YEDİR.HER KALKAN ŞEYİ UÇURMAK ADETTEN OLMUŞ..NASIL BİR TEKNİSYENİ TEKNİSYEN ANLARSA GERÇEK UÇAN PİLOTUDA GERÇEK UÇMUŞ İNSANLARIN DENETLEMESİ KADAR DOĞRU BİR KONU OLMAZ ....BBY BY ÇARLİ YAZAR SİZLERDE OK DERSİNİZ ..SEVGİLİ OKUYUCULAR ...ARIZA HER ŞEKİLDE BULUNUR..ANCAK BU MESLEK GURUBUNDA ÖYLE KALİTE MD ,MÜDÜRLER VARKİ PANTOLON PAÇASI YERDEN 25 SANTİM KISA VE GÖBEKTEN SIKMA KEMERLE DOLAŞIYOR VE KALİTE ANLATMAYA ÇALIŞIYOR..VAZGEÇİN BU İŞLERDEN HERKES GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ ÇALIŞIP YAPTIĞI İŞİN LİSANSINI ALARAK YAPSIN BAKIN BAKALIM KİMSE KOLAYLIKLA DENET

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000