06 Ocak 2018, Cumartesi 11:11:26

Pilot aracıyla takla attı

Uçağa yetişmeye çalışan pilot, bariyerlere ve yol kenarında bulunan bir yayaya çarparak takla attı. Kazada iki kişi yaralandı.
  • nöbetçi doktorun, cerrahın hasta danışıldığında yarım saat içerisinde ulaşma zorunluluğunu duydum ama pilotta böyle birşey duymadım kardeş. uydurmayın.
  • Büyük geçmiş olsun meslektaşım
  • Makarnacılar yine olumsuz yorumları doldurmuş. Ne hikmetse okumuş adamları sevmiyorlar. Onlar için makbulü cahil olan.
  • ne kadar kalitesi düşük insanlar yorum yazıyor

Uçağa yetişmeye çalışan pilot, bariyerlere ve yol kenarında bulunan bir yayaya çarparak takla attı. Kazada iki kişi yaralandı.

İddiaya göre, uçağa yetişmek isteyen pilot, İstanbul Basın Ekspres Yolu'nda seyir halindeyken sol tarafından başka bir aracın aniden şerit değiştirmesi sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere vurdu ve ardından yol kenarında bulunan bir yayaya çarparak takla attı. Kazayı gören vatandaşlar durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri aracın çarptığı vatandaşa ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Yaralı vatandaş daha sonra ambulansla Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı.

Kaza sonrası kamyonetin yola devrilmesi sonucu Basın Ekspres Yolu'nda uzun araç kuyrukları meydana geldi. Polis ekipleri, yolu açabilmek için kaza yerine yakın bir inşaat şantiyesindeki kepçeden yardım istedi. Olay yerine gelen kepçe yardımıyla kamyonet düzeltilerek yol kenarına alındı. Kazada hafif yaralanan ve uzun süre kazanın şokunu atlatamayan pilot hastaneye gitmeyi kabul etmeyince ambulansta ayakta tedavi edildi.Pilot aracıyla takla attı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (82)

atc ~ 6 ay önce
nöbetçi doktorun, cerrahın hasta danışıldığında yarım saat içerisinde ulaşma zorunluluğunu duydum ama pilotta böyle birşey duymadım kardeş. uydurmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B777 / kaptan ~ 6 ay önce
Büyük geçmiş olsun meslektaşım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Makarnacılar ~ 6 ay önce
Makarnacılar yine olumsuz yorumları doldurmuş. Ne hikmetse okumuş adamları sevmiyorlar. Onlar için makbulü cahil olan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kadir ~ 6 ay önce
ne kadar kalitesi düşük insanlar yorum yazıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000