08 Ocak 2018, Pazartesi 14:02:55

Pes... Kaçak yolcu skandalında şok detay!

Onur Havayolları'na ait uçağa kaçak binen şahsın bu olaydan iki saat önce THY uçağına kaçak binmek isterken polis tarafından yakalandığı ancak serbest bırakıldığı öğrenildi.
  • B kapisinda personel girisinde bekleyen guvenlik gorevlileri o kadar fazlaki kimi disarda sigara iciyor, kimi kendi arasinda dedikodu yapiyor..ciddiyetsizligin biri bin para,
  • ?
  • Kimin bacağını kolunu kırıyoruz şimdii
  • Kimse ona buna laf atmasın sorun yer hizmetlerinde ne yazık ki personel uyumuş kabin olayı çakmış bunu kabullenelim

Bu sabah Onur Havayolları'nın İstanbul-Antalya seferini yapacak uçağına kaçak yollardan binen şahısla ilgili ilginç bir detay daha ortaya çıktı.

Atatürk Havalimanı'ndaki güvenlik zafiyetini gözler önüne seren olaydan önce aynı yolcunun Türk Hava Yolları uçağına binmeye çalıştığı ve biniş işlemleri sırasında farkedildiği öğrenildi. Ancak THY yetkililerinin haber verdiği polis, kaçak yollarla havalimanına giren ve THY uçağına binmeye çalışan R.K'yı gözaltına aldıktan kısa süre sonra serbest bıraktı. 

R.K'nın serbest kaldıktan yaklaşık iki saat sonra yine güvenliği atlarak son kontrol noktasına geldiği ve bu kez Onur Havayolları uçağın binmeyi başardığı öğrenildi.

Airporthaber.com ÖZEL
 

Pes... Kaçak yolcu skandalında şok detay!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (72)

Sinyor ~ 6 ay önce
B kapisinda personel girisinde bekleyen guvenlik gorevlileri o kadar fazlaki kimi disarda sigara iciyor, kimi kendi arasinda dedikodu yapiyor..ciddiyetsizligin biri bin para,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
osman ~ 6 ay önce
?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bacak kol ~ 6 ay önce
Kimin bacağını kolunu kırıyoruz şimdii

Yanıtla

Kalan karakter 1000
%100 ~ 6 ay önce
Kimse ona buna laf atmasın sorun yer hizmetlerinde ne yazık ki personel uyumuş kabin olayı çakmış bunu kabullenelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000