26 Ocak 2009, Pazartesi 16:50:42

Perinçek'ten "BİTLİS’İN UÇAĞINI ABD DÜŞÜRDÜ" iddiası!

Orgeneral Eşref Bitlis’in "Ergenekon" şemasında yönetici olarak yer aldığını ileri süren Perinçek, "Gladyocular Eşref Bitlis’i öldürdünüz, hıncınızı alamadınız mı?" dedi.
  • BOB sen ne dusunuyorsun bu konuda henuz degerli yorumunu goremedik bizi bilgisiz birakma lutfen
  • Yorumunuzdan konuyu çok iyi bildiğiniz anlaşılıyor. Eğer yorumunuz doğruysa THY'nin Adana'da düşen uçak kazasıyla benzerlik görülüyor. Onun pilotu da asker kökenliğdi ve buzlanma ile ilgili pürösüdürleri uygulayamadığı için kaza yapmıştı. Yorumunuz bana inandırıcı geldi.
  • bugüne kadar bu olay ile ilgili çok şey söylendi ama kimse hkikate inanmak istemiyor.olayı hazırlayan sebepler:1.kr.hvcl.okulundan B-200 kursunu USA da gören 4 kıdemli pilot emeklilik dilekçesini vermişti.5ncisi ise göreve gönderildi.2.pilotun nöbetten çıktığı ve yorgun olduğu doğrudur.3.sabah kar yagışı ve pistinkarlı oluşu nedeniyle uçuş geciktirildi.4.kalkış saatinde hafif kar yagışı vardı kalkışa engel değildi.5.ancak meydanda kar küreme veya temizleme aracı yoktu.yerde slş vardı.6.B-200 uçakları orduda yeniydi ve bu uçaklarda buzlanma şartlarında açılan ıce venler 200 tork güç düşürüyordu.en önemliside bu nedenle pilotlarda böyle hava larda kalkışta bunları kullanma alışkanlığı yoktu.işte ANA SEBEP budur.gerisi Radar kayıtlarındadır.
  • malatyada düşen 37 kişinin hayatını kaybettiği kaza gibi görünen ama altında başka şeyler çıkan eşref bitlis'in öldürülmesi ve benzerleri... herkes uyuyo ama kimse farkında değil doğu perinçek belgesiz kanıtsız asla konuşmaz aslında tüm siyasilerin bildiğini ama konuşmadığını kendisi açık yürerklilikle söyleyebiliyo ve açıklayabiliyo. biraz mantıklı olalım mantıklı hiçbi açıklaması olmayan ülkmezide örtbas edilen ölümler nekadar fazla. eşref bitlis ölümü de bunlardan birisi...

Orgeneral Bitlis’in ölümünden kuşku duymaları üzerine uzmanlara araştırma yaptırdıklarını belirten Perinçek, yaptıkları çalışma sonucu buzlanmanın olmadığı, pilotaj ve yapım hatasının bulunmadığının belirlendiğini kaydetti.

Perinçek, bu nedenle olayın kaza olamayacağını saptadıklarını ifade ederek, görevde olan bir generalin, 3 albayın önünde Aydınlık muhabirine, uçağın Amerika tarafından düşürüldüğünü söylediğini, bunu da bazı komutanlardan teyit ettiklerini iddia etti. Perinçek, "Orhan Pamuk’a benzeyen, batıya yaranmak için ne yaptığını şaşıran bir adam var mı öldürülen? Hrant Dink bizden biriydi. Bizi birbirimize kırdırmak isteyen bu oyuna gelmeyin diyordu" diye konuştu.

Perinçek, 1956’dan beri tanıdığı Uğur Mumcu ile karınca kararınca gazetesini çıkarttıklarını, liseyi ve üniversiteyi beraber okuduklarını, Mamak Cezaevi’nde de birlikte kaldıklarını dile getirdi. Perinçek, "Benim can arkadaşım Uğur Mumcu’yu, İlhan Selçuk ile falan öldürecekmişiz. Bu derece gerçekle tamamen kopmuş, bu kadar büyük yalan olur mu?" dedi.

Perinçek'ten "BİTLİS’İN UÇAĞINI ABD DÜŞÜRDÜ" iddiası!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

tk ~ 9 yıl önce
BOB sen ne dusunuyorsun bu konuda henuz degerli yorumunu goremedik bizi bilgisiz birakma lutfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ff 16 ~ 9 yıl önce
Yorumunuzdan konuyu çok iyi bildiğiniz anlaşılıyor. Eğer yorumunuz doğruysa THY'nin Adana'da düşen uçak kazasıyla benzerlik görülüyor. Onun pilotu da asker kökenliğdi ve buzlanma ile ilgili pürösüdürleri uygulayamadığı için kaza yapmıştı. Yorumunuz bana inandırıcı geldi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fokker-24 ~ 9 yıl önce
bugüne kadar bu olay ile ilgili çok şey söylendi ama kimse hkikate inanmak istemiyor.olayı hazırlayan sebepler:1.kr.hvcl.okulundan B-200 kursunu USA da gören 4 kıdemli pilot emeklilik dilekçesini vermişti.5ncisi ise göreve gönderildi.2.pilotun nöbetten çıktığı ve yorgun olduğu doğrudur.3.sabah kar yagışı ve pistinkarlı oluşu nedeniyle uçuş geciktirildi.4.kalkış saatinde hafif kar yagışı vardı kalkışa engel değildi.5.ancak meydanda kar küreme veya temizleme aracı yoktu.yerde slş vardı.6.B-200 uçakları orduda yeniydi ve bu uçaklarda buzlanma şartlarında açılan ıce venler 200 tork güç düşürüyordu.en önemliside bu nedenle pilotlarda böyle hava larda kalkışta bunları kullanma alışkanlığı yoktu.işte ANA SEBEP budur.gerisi Radar kayıtlarındadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
flyes ~ 9 yıl önce
malatyada düşen 37 kişinin hayatını kaybettiği kaza gibi görünen ama altında başka şeyler çıkan eşref bitlis'in öldürülmesi ve benzerleri... herkes uyuyo ama kimse farkında değil doğu perinçek belgesiz kanıtsız asla konuşmaz aslında tüm siyasilerin bildiğini ama konuşmadığını kendisi açık yürerklilikle söyleyebiliyo ve açıklayabiliyo. biraz mantıklı olalım mantıklı hiçbi açıklaması olmayan ülkmezide örtbas edilen ölümler nekadar fazla. eşref bitlis ölümü de bunlardan birisi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000