09 Şubat 2018, Cuma 11:40:16

Pegasus'tan yüzde 40 indirimli bilet

Pegasus Havayolları, Sevgililer Günü’ne özel, seçili Avrupa şehirlerini kapsayan bir kampanya başlattı.
  • Sevgililer gününe özel denize giren uçuş var mı acaba. Fiyat önemli değil.
  • Liviv ve Kiev neden Yok hep ayırım yapıyorsunuz
  • Pegasus indirimlerle insanları kendine çekmek için elinden geleni yapıyor. Ben şahsen 40 kere düşünürüm bir çok şeyle karşılaştım bundan birtanesini anlatayım. Son yaptığımız yolculukta uçak ist.sabiha gökçen havalimanına aktarmalı uçuşda alzheimer hastası 75 yaşındaki babamı kabin memuru indiriyor dış hatlara gönderiyor görevliyi beklemeden babamı indiriyor ve sabiha gökçen binasını terk edip babam bir şekilde hareme gidiyor. Bir takım tinercilerin eline düşüyor ve polis kardeşlerimizden allah razı olsunki 12saat sonra bulunuyor. Bu yaşadığımız büyük üzüntü ve stress pegasus personelinin bize yaşattığı unutulmayan gün . O günden belli pegasus out THY inn
  • Kiev neden yok?

Pegasus Havayolları, Sevgililer Günü’ne özel, seçili Avrupa şehirlerini kapsayan bir kampanya başlattı. Bu yıl Sevgililer Günü’nde sevdiklerini alışılmışın dışında farklı bir hediye ile şaşırtmak isteyen misafirler, Pegasus’un kampanyasından yararlanarak sevdiklerine seyahat hediye edebilir.

Sevgililer Günü kampanyası kapsamında biletlerini 9-11 Şubat tarihleri arasında Pegasus’un mobil uygulaması üzerinden alan yolcular, 15 Mart – 6 Haziran 2018 tarihleri arasında Barselona, Madrid, Roma, Milano, Bolonya, Paris, Atina, Prag, Budapeşte ve Viyana’ya %40 indirimli uçabiliyor.

Pegasus’un 41 ülkede 108 noktaya ulaşan uçuş ağı ve Sevgililer Günü kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere Pegasus'un resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabilir. Kampanya biletleri, sadece Pegasus’un mobil kanalları üzerinden alınabiliyor.

Pegasus'tan yüzde 40 indirimli bilet

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Trabzon. ~ 6 ay önce
Sevgililer gününe özel denize giren uçuş var mı acaba. Fiyat önemli değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Recep ~ 6 ay önce
Liviv ve Kiev neden Yok hep ayırım yapıyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Full ~ 6 ay önce
Boş yok
Hollanda ~ 6 ay önce
Pegasus indirimlerle insanları kendine çekmek için elinden geleni yapıyor. Ben şahsen 40 kere düşünürüm bir çok şeyle karşılaştım bundan birtanesini anlatayım. Son yaptığımız yolculukta uçak ist.sabiha gökçen havalimanına aktarmalı uçuşda alzheimer hastası 75 yaşındaki babamı kabin memuru indiriyor dış hatlara gönderiyor görevliyi beklemeden babamı indiriyor ve sabiha gökçen binasını terk edip babam bir şekilde hareme gidiyor. Bir takım tinercilerin eline düşüyor ve polis kardeşlerimizden allah razı olsunki 12saat sonra bulunuyor. Bu yaşadığımız büyük üzüntü ve stress pegasus personelinin bize yaşattığı unutulmayan gün . O günden belli pegasus out THY inn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ucaktan ~ 6 ay önce
İnemeyen baban bir şekilde sanihadan harememi gidiyor.yuh nasıl bir amcaymıs o.sen babanı olimpiyatlara sok
Vatandaş ~ 6 ay önce
Ben de inandım. Saçmalam lütfen :-(
yavv ~ 6 ay önce
binme o zaman bi daha,git başka havayoluyla seyahat et
troll seni ~ 6 ay önce
en son cumleyi yazmasan gozyaslarina bogulacaktik
Yılmaz ~ 6 ay önce
Kiev neden yok?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Full ~ 6 ay önce
Dolu

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000