14 Eylül 2018, Cuma 12:23:30

Pegasus'tan sonra THY'de iç hatlarda o uygulamayı başlattı

Pegasus Havayolları'nın yolcuların kendi bagajlarını uçağa vermelerini sağlayacak kioskları Sabiha Gökçen Havalimanı kontuarlarına yerleştirmesinden sonra Türk Hava Yolları da iç hat uçuşlarında aynı uygulamayı başlattı.
  • THY ve iştirakleri, malum siyasi partinin teşkilat kadrolarını içeriye doldurmanın vatani bir görev olmadığını anladığında hak ettiği yere gelecektir. çare liyakat, nitelik, siyasi görüşüne ve memlketine bakmadan hak edenin hak ettiği makama gelmesi. kurtuluşumuz burada
  • dünyanın 10 senedir en iyi lcc i, senelerdir kullanıyor
  • THY bunu çok uzun zamandır dış hatlarda uyguluyor zaten. İç hatlara yeni koydu sadece. Bazı PGS cilerde sevindirik olup yorum atmış. Boynuzlu beygir hava yolları
  • Bu makinalari gecen sene dis hatlara koymalariyla kaldirmalari bir olmadi mi. Ic hatlar zaten kucuk ve yeterli deil. Sirf depoda curumesin diye ichatlarda kontuar kapatiyolar, dis hatlardaki gibi olucak sonu.
  • Şu pasaport kuyruğuna da bir çözüm bulsalar. En azından ülkeye girişte. Cihaza kendimiz okutup geçsek sıra beklemesek.
  • Çunku 1 pegasus çalısanı 10 thy çalısanının yaptığı iş zekasına sahip (ucus personeli hariç her iki şirketin ucus personeli de çok calısıyor hakkı ile ) . Thy çiftlik
  • THY ile Pegasus kıyaslanmaz. Biri ticari ve inovatif bir şirket diğeri ise devlet dairesi zihniyeti ile yönetilmeye çalışılan bir kurum.
  • Gec kalındı
  • Sevgili airport yazarlari thy bunu uzun zamandir kullaniyor ne pegasus baslatmasi biraz arastirin..
  • Tır haberi vardı az önce niye kaldırdınız¿

Pegasus Havayolları'nın yolcuların kendi bagajlarını uçağa vermelerini sağlayacak kioskları Sabiha Gökçen Havalimanı kontuarlarına yerleştirmesinden sonra Türk Hava Yolları da iç hat uçuşlarında aynı uygulamayı başlattı.

Türkiye’nin düşük maliyetli havayolu şirketlerinden Pegasus Havayolları, geçtiğimiz günlerde yeni bir uygulamayı devreye sokarak, yolcuların kendi bagajlarını uçağa vermesine olanak tanıyan kioskları Sabiha Gökçen Havalimanı'na yerleştirmişti.

Pegasus'tan sonra Türk Hava Yolları'da Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki iç hat uçuşlarında self bag drop uygulamasını başlattı.

İş yükünü ve maliyetleri azaltacak bu uygulama sayesinde kontuar önlerinde oluşan uzun kuyruklar da kısmen azaltılmış olacak.

Söz konusu uygulamayı yurtdışında da bazı havayolları kullanıyor. Türkiye’de bu sistemi iç hatlarda kullanan ilk şirket Pegasus Havayolları olmuştu.

©AirportHaber.comPegasus'tan sonra THY'de iç hatlarda o uygulamayı başlattı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Liyakat ~ 4 gün önce
THY ve iştirakleri, malum siyasi partinin teşkilat kadrolarını içeriye doldurmanın vatani bir görev olmadığını anladığında hak ettiği yere gelecektir. çare liyakat, nitelik, siyasi görüşüne ve memlketine bakmadan hak edenin hak ettiği makama gelmesi. kurtuluşumuz burada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AIR ASIA ~ 9 gün önce
dünyanın 10 senedir en iyi lcc i, senelerdir kullanıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Element uydurmayın ~ 10 gün önce
THY bunu çok uzun zamandır dış hatlarda uyguluyor zaten. İç hatlara yeni koydu sadece. Bazı PGS cilerde sevindirik olup yorum atmış. Boynuzlu beygir hava yolları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dilan ~ 10 gün önce
Bu makinalari gecen sene dis hatlara koymalariyla kaldirmalari bir olmadi mi. Ic hatlar zaten kucuk ve yeterli deil. Sirf depoda curumesin diye ichatlarda kontuar kapatiyolar, dis hatlardaki gibi olucak sonu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
deil ~ 8 gün önce
değil olacak
Pasaport kuyruğu ~ 10 gün önce
Şu pasaport kuyruğuna da bir çözüm bulsalar. En azından ülkeye girişte. Cihaza kendimiz okutup geçsek sıra beklemesek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Iyh ~ 10 gün önce
Yeni havalimaninda olacak.
İnch ~ 10 gün önce
Çunku 1 pegasus çalısanı 10 thy çalısanının yaptığı iş zekasına sahip (ucus personeli hariç her iki şirketin ucus personeli de çok calısıyor hakkı ile ) . Thy çiftlik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gel Deseler ~ 10 gün önce
Koşa koşa gelir arkana bile bakmazsın. Ama gel diyen olmayınca böyle oluyor demekki!
Inch ~ 9 gün önce
Nothing to say, with an INCH of brain you were not expected to think beyond..
inch ~ 8 gün önce
Gelmem karşim akp yancısı değilim şükür mutluyum pegasusda. ingilizce cevap veren arkadaş fikirsizsin tecrübesizsin güldürme beni:) kahkaha atıyorum
liyakat ehliyet ~ 4 gün önce
bravo
Copy / Paste ~ 10 gün önce
THY ile Pegasus kıyaslanmaz. Biri ticari ve inovatif bir şirket diğeri ise devlet dairesi zihniyeti ile yönetilmeye çalışılan bir kurum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Müdür ~ 10 gün önce
Gec kalındı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İnova ~ 10 gün önce
Zaten thy bunu yapmıştı. Atatürk’te var. Biraz doğru haber yapın. Admin. Pegasus zaten bunu thy den öğrenmiş. Azıcık akıllı olan zaten cihaza bakınca anlar.
thy ~ 10 gün önce
Sevgili airport yazarlari thy bunu uzun zamandir kullaniyor ne pegasus baslatmasi biraz arastirin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynen ~ 10 gün önce
Katılıyorum biraz araştırın haber yaparken.1.5 senedir atatürk havalimanında dış hatlarda bu self bag drop kullanılıyor.Pegasusun iç hatlarda ilk olduğunu belirtiyorsunda thynin neden dış hatlarda ilk kullanan olduğunu belirtmiyorsun?reklam kokan hareketler...
Gamyoncu ~ 10 gün önce
Tır haberi vardı az önce niye kaldırdınız¿

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000