29 Temmuz 2016, Cuma 10:21:03

Pegasus'ta kıyım başladı

Pegasus Havayolları toplantı için bir otele davet ettiği 100'ün üzerinde kabin memuruna işten atıldıklarını tebliğ etti.
  • iyi adamdır konuyla alakası yok ama hatırlattın kardeşim ALLAH senden razı olsun. HArbi adammışsın....
  • Kokpitte sağ koltuğu satan yarın j/seat'de görev yapacak olan kabin memuruna da j/s satar demiştik.Pgs'da kabinin iyi günleri.
  • BİZ CIKARİLDİK HAKSİZ YERE SİZDE CIKARİLACAKSİNİZ BABANİZİN ŞİRKETİ DEĞİL SİZİDE KOVACAKLAR PEGASUSDA HERKES HERKESİN ARKASİNDAN İŞ ÇEVİRİYOR MERAK ETMEYİN SİRA HERKSE GELCEK BİZİM GİBİ BİZİM MAĞDUR OLDUGUMUZU OZAMAN ANLİYACSKSİNİZ
  • Milletin acısısına sevinir bir toplum olduk,umarım güzel ülkem bir an önce düzelir ve her görevini iyi niyetle ve layıkıyla yapan çalışan işinde devam eder...

Pegasus Havayolları'nda beklenen oldu. Bir süredir kabin ekiplerine yönelik kıyım olacağı söylentileri gerçekleşti. Pegasus Havayolları Kabin Hizmetleri Başkanlığı'ndan kabin ekiplerine bu sabah için toplantı yapılacağı söylendi.

Şirket ile ilgili bir toplantıya davet edildiklerini düşünen kabin ekipleri bu sabah Anadolu yakasındaki 5 yıldızlı Crown Plaza Otel'de toplandı.

İnsan kaynakları ve kabin hizmetleri başkanlığı yöneticileri, 120 civarındaki kabin memurunu gruplar halinde görüşme odalarına aldı. 

Her gruba bir yönetici verildi ve gruptakilere iş akitlerinin fesh edildiği bildirildi.

Kahvaltıya davet edildikleri gün işten atıldıklarını öğrenen çok sayıda Pegasus çalışanı, büyük şaşkınlık yaşadı. Yetkililerin darbe sonrası yaşanan ortamda ekonomik güçlükler yaşandığını ve bir kısım personelle yollarını ayırmak zorunda kaldıklarını söyledikleri belirtildi.

Airporthaber.com ÖZEL
Pegasus'ta kıyım başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (94)

ajdar baba ~ 2 yıl önce
iyi adamdır konuyla alakası yok ama hatırlattın kardeşim ALLAH senden razı olsun. HArbi adammışsın....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
J/seat ~ 2 yıl önce
Kokpitte sağ koltuğu satan yarın j/seat'de görev yapacak olan kabin memuruna da j/s satar demiştik.Pgs'da kabinin iyi günleri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilir kişi ~ 2 yıl önce
BİZ CIKARİLDİK HAKSİZ YERE SİZDE CIKARİLACAKSİNİZ BABANİZİN ŞİRKETİ DEĞİL SİZİDE KOVACAKLAR PEGASUSDA HERKES HERKESİN ARKASİNDAN İŞ ÇEVİRİYOR MERAK ETMEYİN SİRA HERKSE GELCEK BİZİM GİBİ BİZİM MAĞDUR OLDUGUMUZU OZAMAN ANLİYACSKSİNİZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aviator737 ~ 2 yıl önce
Milletin acısısına sevinir bir toplum olduk,umarım güzel ülkem bir an önce düzelir ve her görevini iyi niyetle ve layıkıyla yapan çalışan işinde devam eder...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LTBA ~ 2 yıl önce
imzalamayın çıkışları verin mahkemeye işe iade davaları açın yasa gereği 3 ayda sonuçlandırma yoluna gidin sonra başlatın hacizleri. Bu zor birşey değil ki? Önünüze koyuluyorsa imzalamayın bırakın noterden göndersin sizde verin mahkemeye.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000