21 Temmuz 2017, Cuma 11:55:15

Pegasus'a uluslararası ödül!

Pegasus Havayolları, coğrafi bilgi sistemi yazılımlarında global pazar lideri olan Esri’nin organize ettiği SAG Ödülleri kapsamında özel başarı ödülüne layık görüldü.
  • Öncelikle herkese selamlar. Herkesin görüşüne kesinlikle saygı duyuyorum. Kim nerede mutlu ise orada kalsın arkadaşlar. Ben ekmeğini yediğim şirket bana ülkem adına bu mutluluğu yaşatıp ruhumuzu gururumuzu okşuyor ise şartlar ne olursa olsun tebrik edip BAŞARILAR'ın daimi olmasını dilemek ile yükümlü olurum. Bu Ve buna benzer BAŞARILAR'ın devamı gelmesi şirketimizin hergeçen gün iyiye gitmesidir. Bu hem şirket olsun hemde çalışanlar adına olsun herşeyin iyi güzel vede mükemmel olacağına bir işarettir. İsim önemli değil, bu BAŞARILAR'ın çabasında kimlerin emeği ve fikri var ise canı gönülden tebrik ediyorum.
  • Helal olsun pegasusa. Şu sistemi bize de satsalar ya süper olur.
  • Ömer Kaya tebrikler! Yılmadan usanmadan bu projeyi yıllarca omuzlarında taşıdın. Bu başarı kesinlikle senin ve ekibinindir. Başarılarının devamını diliyorum.
  • Güle güle ben daima ucam Pegasus la ben memnun kalıyorum benim gözümde bir numara

Pegasus Havayolları, coğrafi bilgi sistemi yazılımlarında global pazar lideri olan Esri’nin organize ettiği SAG Ödülleri kapsamında özel başarı ödülüne layık görüldü. 300.000’den fazla aday arasından seçilen Pegasus; teknolojiyi yenilikçi bir şekilde uygulama ve mekansal bilginin görselleştirilmesi ve yönetimi alanında başarılı havacılık projesinden dolayı ödüllendirildi.

Kendi geliştirdiği EFB (Electronic Flight Bag) sistemiyle kokpitten kâğıt kullanımını kaldıran Pegasus, ödül alan dijital uçuş haritaları üretim projesi sayesinde, 3. parti üreticilere bağımlı olmadan kısa bir sürede kendi uçuş haritalarını oluşturabiliyor ve tüm uçaklara anında servis edebiliyor. Uçuş haritaları ve performans analizleri, Pegasus tarafından geliştirilen ve tasarlanan tek bir sistemle yapılıyor.

Pegasus Hava Yolları Uçuş Performans ve Navigasyon Grup Müdürü Ömer Kaya, ödüllendirilen projeyle ilgili olarak “Proje ekibindeki değerli arkadaşlarımla uzun süren bir çalışma süreci sonunda projemizi tamamladık. Bu ödül bizim için sadece teknik bilgi donanımının değil, aynı zamanda özverili çalışmanın ve işini tutkuyla yapmanın da bir ödülü. Türkiye’yi böyle büyük ve uluslararası bir platformda başarıyla temsil etmiş olmak büyük bir gurur ve mutluluk.” dedi.

Pegasus'a uluslararası ödül!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Rıdvan Y. ~ 12 ay önce
Öncelikle herkese selamlar. Herkesin görüşüne kesinlikle saygı duyuyorum. Kim nerede mutlu ise orada kalsın arkadaşlar. Ben ekmeğini yediğim şirket bana ülkem adına bu mutluluğu yaşatıp ruhumuzu gururumuzu okşuyor ise şartlar ne olursa olsun tebrik edip BAŞARILAR'ın daimi olmasını dilemek ile yükümlü olurum. Bu Ve buna benzer BAŞARILAR'ın devamı gelmesi şirketimizin hergeçen gün iyiye gitmesidir. Bu hem şirket olsun hemde çalışanlar adına olsun herşeyin iyi güzel vede mükemmel olacağına bir işarettir. İsim önemli değil, bu BAŞARILAR'ın çabasında kimlerin emeği ve fikri var ise canı gönülden tebrik ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy kpt ~ 12 ay önce
Helal olsun pegasusa. Şu sistemi bize de satsalar ya süper olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Azim ~ 12 ay önce
Ömer Kaya tebrikler! Yılmadan usanmadan bu projeyi yıllarca omuzlarında taşıdın. Bu başarı kesinlikle senin ve ekibinindir. Başarılarının devamını diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Osman Efe ~ 12 ay önce
Güle güle ben daima ucam Pegasus la ben memnun kalıyorum benim gözümde bir numara

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000