11 Mayıs 2015, Pazartesi 14:40:59

PEGASUS UÇAĞINDA YOLCU HAYATINI KAYBETTİ

Pegasus Havayolları'nın Trabzon'dan İzmir'e gidecek uçağında bir yolcu hayatını kaybetti, uçak Ankara'ya divert etti.
  • Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin... yolcunun uçabilir raporu vardı yer hizmetleri görevlisi uçabilir raporu karşılığında yolcuyu uçuşa kabul etti... kaldı ki yolcuya sağlık sorunu var mıdır sorusu sorulduğunda doktor musun sanane şeklinde cevaplar veriliyor. Cahillik böyle birşey işte ağzı olan konuşuyor!
  • Sadece thy de yok, sunexpress te thy den çok önce başladı defibrillator ve hala var..
  • Sana hakikaten gülüyorum nasilda emin hala....pegasusta tum ucaklarinda defiblator mevcut...bare orda calisanlara kanaat getir.karalamak ya iste nasil olursa nerden tutarsam...
  • Sen osloda yasamaya devam et Turkiyede sadece Thyde defibilator var ayrica uluslararasi kurallar geregi bulundurma zorunlulugu yok, abcye devam

Pegasus Havayolları'nın Trabzon'dan İzmir'e gidecek uçağında bir yolcu hayatını kaybetti, uçak Ankara'ya divert etti.

Bugün İzmir'e gitmek için PC 2457 sefer sayısıyla 12:35'de Trabzon'dan kalkış yapan Pegasus uçağının yolcularından biri rahatsızlandı. Bunun üzerine Ankara kulesiyle irtibata geçen kokpit ekibi, zorunlu iniş için izin istedi.

Edinilen bilgiye göre; uçakta bulunan bir doktor rahatsızlanan yolcuya müdahale etse de yolcu hayatını kaybetti. Ankara'ya iniş yapan uçak Savcılık talimatıyla cenazeyi Ankara'da bıraktı.

Pegasus seferine devam edip İzmir'e inişini yaparken, vefat eden yolcunun yakınları da cenazeyi almak üzere Ankara'ya hareket etti.

©AirportHaber

PEGASUS UÇAĞINDA YOLCU HAYATINI KAYBETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin... yolcunun uçabilir raporu vardı yer hizmetleri görevlisi uçabilir raporu karşılığında yolcuyu uçuşa kabul etti... kaldı ki yolcuya sağlık sorunu var mıdır sorusu sorulduğunda doktor musun sanane şeklinde cevaplar veriliyor. Cahillik böyle birşey işte ağzı olan konuşuyor!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sadece thy de yok, sunexpress te thy den çok önce başladı defibrillator ve hala var..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sana hakikaten gülüyorum nasilda emin hala....pegasusta tum ucaklarinda defiblator mevcut...bare orda calisanlara kanaat getir.karalamak ya iste nasil olursa nerden tutarsam...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayret! ~ 3 yıl önce
Elektroşok var deiniz, şimdi beyan mı değiştiriyorsunuz? Gülünecek bir şey değil, yok efendim, çalışıyorum biliyorum diyorum. Karalamak gibi bir şey neden yapayım? Rakip şirketin sahibi miyim de gaydası olsun?
oslocu ~ 3 yıl önce
Sen osloda yasamaya devam et Turkiyede sadece Thyde defibilator var ayrica uluslararasi kurallar geregi bulundurma zorunlulugu yok, abcye devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cba ~ 3 yıl önce
Kesinlikle doğru...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000