01 Mayıs 2017, Pazartesi 12:16:23

Pegasus uçağında tekme tokat kavga!

Pegasus'un Brüksel uçağında Türk yolcular arasında başlayan sözlü tartışma kavgaya dönüştü.
  • Burda pegasus veya diğer hava yollarının bir eksikliği değil insanlarımız arasındaki diyalog eksikliğidir.insanların özürlü olması onları haklı durumuna getirmiyor. belkide uçakta bulunan insanlar için de birşeyler söylemiştir ki insanlar bu kadar tepki vermiştir. türk veya alman diye tabir yerine herkes insandır. belkide alman diye nitelendirilen kişiler olmasaydı diğer bir türk vatandaşımızın canı fena halde de yanacaktı.tabiki etkiye tepki prensibi tüm herkeste var.kim inanıyor ki kavgayı başlatan kişiyi sözle sakinlestirebilecekti. biraz dozu fazla kaçırılmış olabilir ama olayın nedenini en iyi orada olup yaşayanlar bilir.
  • Pegasus'un burada bir kabahati yok. Pegasus açısından talihsizlik olmuş. Görüntüleri izleyince Amsterdam'a giden yolcuların nasıl şerefsiz, namussuz insanlar olduklarını da görmüş olduk. O adamın dengesiz bir adam olduğu doğru ama bir kişiye küfretmiş, insanların sabrını taşıracak derecede hareketleri olmamış, normal insan ayırmaya gelir. Eğitim seviyesi çok düşük ve muhtemelen madde bağımlısı bir kitle tarafından bir tane adam linç edilmiş. Orada kavgaya karışanların akli dengesinin daha bozuk olduğunu düşünüyorum, Türkiye'de pek karşımıza çıkan görüntüler değil bunlar, orada o kadar dayak atılmaz, normalde ayırmaya gelenlerin de olması lazım. Görüntülerde görmüş olduğumuz yolcular bizim normalde yaşadığımız semte/işyerine girmesine izin vermeyeceğimiz psikopat ve muhtemelen kriminal tipler. Delikanlılık da yapmamışlar bir tane adama arkadan en az 4 kişi saldırmışlar. Biz ülkemizde böyle insanlara genelde zeka özürlü diyoruz. Allah Amsterdam uçağı çalışanlarına sabır versin.
  • Bu yuzden herkes ucmasin arkadas! Ucmayi bilmeyen ucmasin,medeniyet gorgu bilmeyen mumkunse topluma karismasin! Edepsiz herif! Bide fenalik geldi su "heh pegeseees"diyenlerden.Abi once bir lowcoast nedir ogren gel.Sonra burada ve ucakta Thy ile kiyaslayip bitarafiyla guldurme milleti!
  • Hayatinda bir baltaya sap olamamis kisiliksiz, sahsiyet sahibi olamamis bazi zavallilar gurbetcilere takmis. Ne gurbetcisi yav? Gurbetci diye bir sey mi kaldi? Adam orada dogmus, orada yetismis, yasi 40-50 olmus adi hala gurbetci. Icinde sikisip kaldiginiz o dar kaliplar ve önyargiler sizi daha da gülünc hale sokuyor bilesiniz. Avrupa'da gurbetci diye bir sey yok artik; Avrupa Türkleri var. Ve onlar sizlerden cok daha egitimli, medeni ve sehir yasamini sizlerden daha iyi biliyor. En azinda aralarindan macti, dügündü, suydu buydu diye saga sola mermi sikan maganda magara adamlari yok. Ucakta rezalet cikaran o kendini bilmez de eminim ki vizeyi zor bela almis, siniri tepesinde mahallenizden biri cikarsa hic sasirmam.

Pegasus Havayolları'nın Brüksel uçağında Türk yolcular arasında başlayan sözlü tartışma kavgaya dönüştü.

Pegasus Havayolları uçağında yaşanan kavgada iki yolcu arasında başlayan kavgaya diğer yolcular da karışınca uçakta arbede yaşandı. Kabin ekipleri ve diğer yolcular, kavgaya karışan yolcuları güçlükle ayırdı.

Bir yolcu tarafından kaydedilen görüntülerde, uçağın ön bölümünde bulunan bir yolcu ile koltukta oturan yolcu arasında sözlü münakaşa başladı. Ayaktaki yolcu, bir anda koltukta oturan yolcuya saldırdı ancak diğer yolcular da kavgaya karışınca dayak yemekten kurtulamadı. Olaya karışan yolcular polis tarafından gözaltına alındı.

 

Pegasus uçağında tekme tokat kavga!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (137)

Kenan ~ 1 yıl önce
Burda pegasus veya diğer hava yollarının bir eksikliği değil insanlarımız arasındaki diyalog eksikliğidir.insanların özürlü olması onları haklı durumuna getirmiyor. belkide uçakta bulunan insanlar için de birşeyler söylemiştir ki insanlar bu kadar tepki vermiştir. türk veya alman diye tabir yerine herkes insandır. belkide alman diye nitelendirilen kişiler olmasaydı diğer bir türk vatandaşımızın canı fena halde de yanacaktı.tabiki etkiye tepki prensibi tüm herkeste var.kim inanıyor ki kavgayı başlatan kişiyi sözle sakinlestirebilecekti. biraz dozu fazla kaçırılmış olabilir ama olayın nedenini en iyi orada olup yaşayanlar bilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aybek ~ 1 yıl önce
Pegasus'un burada bir kabahati yok. Pegasus açısından talihsizlik olmuş. Görüntüleri izleyince Amsterdam'a giden yolcuların nasıl şerefsiz, namussuz insanlar olduklarını da görmüş olduk. O adamın dengesiz bir adam olduğu doğru ama bir kişiye küfretmiş, insanların sabrını taşıracak derecede hareketleri olmamış, normal insan ayırmaya gelir. Eğitim seviyesi çok düşük ve muhtemelen madde bağımlısı bir kitle tarafından bir tane adam linç edilmiş. Orada kavgaya karışanların akli dengesinin daha bozuk olduğunu düşünüyorum, Türkiye'de pek karşımıza çıkan görüntüler değil bunlar, orada o kadar dayak atılmaz, normalde ayırmaya gelenlerin de olması lazım. Görüntülerde görmüş olduğumuz yolcular bizim normalde yaşadığımız semte/işyerine girmesine izin vermeyeceğimiz psikopat ve muhtemelen kriminal tipler. Delikanlılık da yapmamışlar bir tane adama arkadan en az 4 kişi saldırmışlar. Biz ülkemizde böyle insanlara genelde zeka özürlü diyoruz. Allah Amsterdam uçağı çalışanlarına sabır versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Iste ~ 1 yıl önce
Bu yuzden herkes ucmasin arkadas! Ucmayi bilmeyen ucmasin,medeniyet gorgu bilmeyen mumkunse topluma karismasin! Edepsiz herif! Bide fenalik geldi su "heh pegeseees"diyenlerden.Abi once bir lowcoast nedir ogren gel.Sonra burada ve ucakta Thy ile kiyaslayip bitarafiyla guldurme milleti!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerçekler ~ 1 yıl önce
Seyahat etme özgürlüğü tüm bireylere verilmiştir. Bundan dolayı herkes ücretini verdiği an uçabilmeli. Low cost nedir bunun cevabını siz paylaşabilir misiniz? Engin bilgilerinizden yararlanmak isterim.
GE90-115B ~ 1 yıl önce
Hayatinda bir baltaya sap olamamis kisiliksiz, sahsiyet sahibi olamamis bazi zavallilar gurbetcilere takmis. Ne gurbetcisi yav? Gurbetci diye bir sey mi kaldi? Adam orada dogmus, orada yetismis, yasi 40-50 olmus adi hala gurbetci. Icinde sikisip kaldiginiz o dar kaliplar ve önyargiler sizi daha da gülünc hale sokuyor bilesiniz. Avrupa'da gurbetci diye bir sey yok artik; Avrupa Türkleri var. Ve onlar sizlerden cok daha egitimli, medeni ve sehir yasamini sizlerden daha iyi biliyor. En azinda aralarindan macti, dügündü, suydu buydu diye saga sola mermi sikan maganda magara adamlari yok. Ucakta rezalet cikaran o kendini bilmez de eminim ki vizeyi zor bela almis, siniri tepesinde mahallenizden biri cikarsa hic sasirmam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000