23 Ocak 2018, Salı 10:04:38

Pegasus İzmir-Ağrı seferlerine başladı

Pegasus, İzmir-Ağrı arasında karşılıklı uçak seferleri başlattı.
  • Adıyaman -İzmir Adıyaman-Antalya Adıyaman-Bursa seferlerini istiyoruz ful çeker
  • çok pahalı
  • ADIYAMAN-İZMİR ARASI SEFERLER İTİYORUZ
  • Doguya yakisir..

Pegasus Havayolları'nın, haftanın 3 günü İzmir'den Ağrı'daki Ahmed-i Hani Havalimanı'na yapacağı karşılıklı uçak seferlerinin ilki gerçekleştirildi.

İzmir'den gelen ilk uçak, Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı'na inişi sırasında Ahmed-i Hani Havalimanı Kurtarma ve Yangınla Mücadele Birimi (ARFF) ekiplerince oluşturulan "su takının" altından geçerek aprona yanaştı.

Uçaktaki 188 yolcu, söz konusu havalimanının müdürü Abdullah Yalçınkaya, Güvenlik ve Koruma Şefi Cüneyt Çakıcı ve HAVAŞ Yer Hizmetleri Şefi Kadir Bulut tarafından çiçeklerle karşılandı.

Yalçınkaya, karşılama sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, Pegasus'un, İzmir-Ağrı arasındaki seferlerinin başladığını belirterek, şu bilgileri paylaştı:

"İzmir-Ağrı arasında her hafta, pazartesi, perşembe ve cuma günleri olmak üzere 3 sefer gerçekleştirilecek. Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı'na gelişler saat 14.50'de, gidişler ise saat 15.15'te olacak. İlk seferde 188 yolcumuz geldi. 199 yolcuyu da İzmir'e uğurladık. Tüm halkımıza hayırlı olsun."

Yolculardan Ramazan Akbulut ise taziye için İzmir'den geldiğini belirterek, "Seferler tüm Türkiye için hayırlı olsun. Çok güzel bir hizmet." dedi.Pegasus İzmir-Ağrı seferlerine başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

mehmet ~ 29 gün önce
Adıyaman -İzmir Adıyaman-Antalya Adıyaman-Bursa seferlerini istiyoruz ful çeker

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ertan ~ 1 ay önce
çok pahalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GÖLKENT ~ 3 ay önce
ADIYAMAN-İZMİR ARASI SEFERLER İTİYORUZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 7 ay önce
Doguya yakisir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000