18 Mayıs 2015, Pazartesi 08:08:29

PEGASUS DA KASTAMONU HATTINI AÇTI

Sabiha Gökçen-Kastamonu seferlerine başlayan Pegasus Havayolları'nın ilk yolcu uçağı Kastamonu Havalimanı'na indi.
  • Snp isimli arkadas STK larin gucunu kullanmanizi tavsiye edebiliriz. Bu tur girisimler basarili oluyor. Tipki Kastamonu ya Pegasusun gelmesindeki gibi.
  • SNP Yorumcusu Kastamonuyu küçümser konuşmuşsun,Yazın Kastamonulu Turistler olmasa ne yapacaksınız çok merak ediyorum.Pegasus Kastamonu'muza Hayırlı Uğurlu Olsun.
  • ogu ile zoru olanlar , ya trabzonlular ya Samsunlu dolmusculardir .yanılmıyorsam duzeltin.
  • Kasdamonu Kasdamonu dep dep dep,. Bu sloganin hayata gecmesi icin Kastamonu- Denizli capraz direk ucuslari istiyoruz.

Sabiha Gökçen-Kastamonu seferlerine başlayan Pegasus Havayolları'nın ilk yolcu uçağı Kastamonu Havalimanı'na indi.

Yeterli yolcu potansiyeli bulunmadığı gerekçesiyle 54 yıldır atıl durumda bekleyen ve 100 milyon liralık ek yatırımla iki yıl önce uçuşa hazır hale getirilen havalimanında, Türk Hava Yollarının ardından Pegasus da seferlere başladı.

Vali Şehmus Günaydın, TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu Havalimanı Müdürü Mustafa Konca ve diğer ilgililer, özel firmaya ait 189 yolcu kapasiteli uçağın havalimanına inmesinin ardından mürettebatı ve yolcuları karşıladı.

AK Parti İl Başkanlığı'nın karanfil dağıttığı karşılama töreninin ardından protokol üyeleri, Kaptan Pilot Emre Türkkan yönetimindeki mürettebata plaket takdim etti.

Vali Günaydın, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kastamonu'nun turizmde istediği hedeflere ulaşması için özel havayolu firmasının sefere başlamasının kolaylıklar sağlayacağını söyledi.

Uçak seferlerinin Kastamonu'nun ekonomisi ve tanıtımı açısından büyük önem arz ettiğine dikkati çeken Günaydın, "Arzuladığımız hedeflerimize kolayca ulaşabilmemizin yolu, kolay ulaşımdan geçiyor. Seferler buna katkı yapacaktır" dedi.

Türk Hava Yollarınca her gün Atatürk Havalimanı'ndan sefer düzenlenen Kastamonu Havalimanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde 19 Temmuz 2013'te yapılmıştı.

PEGASUS DA KASTAMONU HATTINI AÇTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Snp isimli arkadas STK larin gucunu kullanmanizi tavsiye edebiliriz. Bu tur girisimler basarili oluyor. Tipki Kastamonu ya Pegasusun gelmesindeki gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
SNP Yorumcusu Kastamonuyu küçümser konuşmuşsun,Yazın Kastamonulu Turistler olmasa ne yapacaksınız çok merak ediyorum.Pegasus Kastamonu'muza Hayırlı Uğurlu Olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
ogu ile zoru olanlar , ya trabzonlular ya Samsunlu dolmusculardir .yanılmıyorsam duzeltin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kasdamonu ~ 3 yıl önce
Kasdamonu Kasdamonu dep dep dep,. Bu sloganin hayata gecmesi icin Kastamonu- Denizli capraz direk ucuslari istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000