23 Ağustos 2017, Çarşamba 09:16:46

Pegasus 10 yeni uçak alacak

Yılın ilk yarısında 9 adet uçağını satan Pegasus, 10 yeni uçak alıyor. Uçaklar, finansal kiralama yöntemiyle filoya dahil edilecek.
  • adamlar turkiye'de havaciligi degistirdi net! su an da eski ucaklari elden cikarip yeni ucaklari ediniyorlar. ve masallahlari var. pegasusu neden cekemezler bilemiyorum ama kimlerin cekemedigini cok iyi biliyorum.
  • Kamik bir şirket pgs
  • Geçenlerde mülakata girdim simülatörü ve mülakatı geçtim ama param yok diye alınmadım.Peşin getirin parayı dediler ama benimle mülakata giren Özyeğin öğrencilerinden peşin alınmıyormuş para Onların maaşından kesiliyormuş.yazık değilmi verdiğimiz emeğe allah belanızı versin Pegasus

Yılın ilk yarısında 9 adet uçağını satan Pegasus, 10 yeni uçak alıyor. Uçaklar, finansal kiralama yöntemiyle sağlanacak.

Pegasus, Aralık 2017 – Mayıs 2018 döneminde teslimi planlanan 10 adet Airbus A320neo uçağın finansmanının bilançoda yer alacak şekilde finansal kiralama yöntemiyle sağlanmasına karar verildiğini duyurdu.

"Finansmana konu uçaklar için finansman yöntem ve koşulları ve finansman sağlanacak kurumlar uçakların tamamı için veya bir veya birkaç uçaklık kısımları için teklif toplama ve değerlendirme yöntemiyle şirket yönetimi tarafından belirlenecek ve finansman ile ilgili gelişmeler Şirketin Finansal Raporlarında finansal araçlar/finansal kiralama borçları bölümünde yatırımcılarımızın bilgisine sunulacaktır." ifadeleri kullanılan açıklamada, "2012 Airbus Siparişi"nin şirketin 2012 yılında verdiği 57 adet Airbus A320neo ve 18 adet Airbus A321neo tipi uçaktan oluşan toplam 75 uçaklık kesin sipariş ile 25 adet ek uçağa ilişkin alım opsiyonunu kapsayan 100 uçaklık Airbus siparişi hatırlatıldı.

İLK YARIDA 9 UÇAK SATIŞI

Pegasus, Mayıs ayı içerisinde iki adet Boeing 737-800NG uçağını yaklaşık 327 milyon TL'ye satmıştı. İlk çeyrekte de yine aynı marka ve modelde yedi uçak 644,3 milyon TL'ye satıldı. Son bilançoya göre yüzde 80'i dolar bazında olmak üzere Pegasus'un 1,2 milyar TL'lik nakdi bulunuyordu.

Pegasus 10 yeni uçak alacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

pegasus ~ 11 ay önce
adamlar turkiye'de havaciligi degistirdi net! su an da eski ucaklari elden cikarip yeni ucaklari ediniyorlar. ve masallahlari var. pegasusu neden cekemezler bilemiyorum ama kimlerin cekemedigini cok iyi biliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Qw ~ 11 ay önce
Kamik bir şirket pgs

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pgs 10 Yen'i uçak alacakmış!!! ~ 11 ay önce

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Plt ~ 11 ay önce
Geçenlerde mülakata girdim simülatörü ve mülakatı geçtim ama param yok diye alınmadım.Peşin getirin parayı dediler ama benimle mülakata giren Özyeğin öğrencilerinden peşin alınmıyormuş para Onların maaşından kesiliyormuş.yazık değilmi verdiğimiz emeğe allah belanızı versin Pegasus

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hoş değil ~ 11 ay önce
Haksızlığa uğrasan bile bela anmak kötüdür, döner dolaşır gelir...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000