17 Haziran 2011, Cuma 08:12:50

PEGAS KOPTU GİDİYOR!

Rusya'dan Türkiye'ye ençok turist gönderen tur operatörlerinden Pegas sektörün her alanında büyüyor. Pegas'ın kurduğu havayolundaki uçak sayısının 12'ye, işletmesini üstlendiği tesislerin sayısının da 21'e yükseldiği bildirildi...
  • Tunus ta zarar verdikleri ortaklarına sormak Lazım bir de
  • pegas benim gözümde ruhumda hayatımda dünyada 1.cisin seni çok çok seviyoruz
  • TURİZMDE ÇALIŞAN HERKEZİN BİLDİĞİ GİBİ RUS PAZARI DENİNCE BÜYÜK ARA FARK İLE AKLA PEGAS TURİSTİK GELİR.. TEŞEKKÜRLER ÜLKEMİZE YAPTIĞIN KATKIDAN DOLAYI PEGAS!!!
  • Pegasin Koptugu Yil 2007 dir. SAYIN RAMAZAN AKPINAR'a sorabilirsiniz ne Tez tour Ne Odeon bu Saatten Sonra Durduramaz PEGASI
Pegas Türk ortaklarından Mehmet Akpınar, Rusya Federasyonu'na kayıtlı Nord Wind Havayolları'nda yalnız Pegas yolcularını taşıyan 12 uçaklık filoları bulunduğunu, Mısır'da 10, Türkiye'de 5, Tayland'da 4 ve Tunus'ta 2 olmak üzere  toplam 21 oteli Dessole ve PGS Hotels markası altında işlettiklerini söyledi. Akpınar bu tesislerden Kemer'deki 840 odalı ve 5 yıldızlı PGS World Palace'ın Pegas'ın öz malı olduğunu belirtti.
 
Rusya pazarı büyümeye açık
Akpınar, geçen yıl Türkiye'ye 800 bin Rus turist taşıdıklarını, bu yıl ise hedeflerinin 1 milyon 50 bin turist olduğunu ifade ederek şunları söyledi: " Bu yıl Türkiye'ye gelen Rus turist sayısının 3 milyonu aşması bekleniyor ama Rus turistlerin Türkiye ilgisi, tepe noktasına ulaşmadı. 5-6 milyona ulaşınca tepe noktasından bahsedebiliriz. Antalya dolduğu zaman Ruslar Dalaman, Fethiye, Marmaris ve Bodrum'a ilgi gösteriyor. Ege'nin güzelliğini keşfetmeye başlayan Rusların, yat turizmine ilgisinin arttığını " söyledi.
 
23 destinasyona uçuyor
Akpınar, Rusya Federasyonu'ndan toplam 41 değişik şehirden Türkiye, Mısır, Tunus, İspanya, İtalya, Çin, Tayland, Endonezya, Yunanistan, Kıbrıs Rum Kesimi ve Hindistan'da 23 ayrı destinasyona yayılmış çok büyük bir operasyon yapısına ulaştıklarını vurgulayarak, ''Yaklaşık 3 milyon turist taşıyan, bulunduğumuz coğrafyanın en büyük tur operatörüyüz" dedi.
PEGAS KOPTU GİDİYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Tunus ta zarar verdikleri ortaklarına sormak Lazım bir de

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rıdvan görür ~ 4 yıl önce
pegas benim gözümde ruhumda hayatımda dünyada 1.cisin seni çok çok seviyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TURİZMDE ÇALIŞAN HERKEZİN BİLDİĞİ GİBİ RUS PAZARI DENİNCE BÜYÜK ARA FARK İLE AKLA PEGAS TURİSTİK GELİR.. TEŞEKKÜRLER ÜLKEMİZE YAPTIĞIN KATKIDAN DOLAYI PEGAS!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Pegasin Koptugu Yil 2007 dir. SAYIN RAMAZAN AKPINAR'a sorabilirsiniz ne Tez tour Ne Odeon bu Saatten Sonra Durduramaz PEGASI

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000